Інструменти доступності

2023 05 18 vyshyvanka

Найбільший кутюр’є у світі,
Це український творчий наш народ,
І в кожного в своїм повіті
Лягав на полотні свій генетичний код.

Сьогодні, 18 травня, ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки. Свій початок свято бере з ідеї студентки факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесі Воронюк. Акція мала назву Всесвітній день вишиванки, тоді її підтримали студенти та викладачі ВНЗ. Всесвітній день вишиванки почали відзначати в 2006 році. 3 того часу воно стало дуже популярним не тільки в Україні, а й за кордоном.

2022 12 29 rizdviana zirochka

Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливо, дотримуючись безлічі традицій, а найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це колядувати та щедрувати. На жаль, цьогоріч для нас усі свята мають гіркий присмак. І традиційний дух Різдва ми можемо відчувати інакше.

Однак, війна не завадить нам відзначати свої свята і радіти їм. Ми не зневіримось у вищих силах та їхній могутності, у добрі та справедливості на світі, не втратимо надію, любов, себе... Та хіба не цього у своїй суті хочуть зло й темрява, які постали проти нас? Поява на світ Сина Божого подарує нам усім надію на спасіння, віру в перемогу добра й милосердя.

2022 12 22 vohon

Вифлеємський вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує. Вогонь є символом доброї справи і підтримки.

2022 12 16 sv mykolay

Насичений подіями складний рік повномаштабної війни добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.

В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити всіх за добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

І в часи війни — святий Миколай прийшов до дітлахів Кольчинської громади. Напередодні Дня Святого Миколая, Миколай Чудотворець мандрував селами нашої громади та привітав їх солодкими подарунками. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.

15 та 16 грудня до закладів освіти Кольчинської громади за доброю традицією завітав Святий Миколай. Цікаво та весело пройшли заходи з нагоди свята Миколая. Педагоги разом з дітьми підготували чудові літературно-музичні композиції, ознайомили присутніх з історією свята, розповіли про благодіяння Миколая-Чудотворця, діти розповідали вірші, співали пісні, танцювали.

2022 10 14 den zakhysnykiv

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.

14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії та День захисників і захисниць України.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук