1
+1

2021 08 22 iz dn ukrainoУся наша велика Батьківщина у ці чудові серпневі дні об'єднана радістю святкування прекрасного ювілею – 30-ї річниці Незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни. Наша рідна Кольчинська громада відзначила цю визначну подію 22 серпня прекрасним святом під промовистою назвою «Із Днем народження, Україно!». 30-літній ювілей святкували щиро і з розмахом: урочисте підняття прапора та нагородження, велопробіг та спортивні змагання, культурно-розважальна програма, виступи аматорів сцени, відомих виконавців та музичних гуртів, а також багато-багато веселих розваг. Щоб все встигнути, розпочали з самого ранку!

3
+3

2021 08 14 sviato do dnia nezalezhnosti

У неділю, 22 серпня 2021 року, запрошуємо всіх на наше свято з нагоди 30-ї річниці Незалежності України "Із Днем народження, Україно!"

3
+3

2021 06 03 pershyi krok

Найціннішим скарбом людства і кожної країни зокрема є діти. Саме вони в своїх руках тримають ключі від нашого майбутнього. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства.

02 червня 2021 року з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в актовому залі Верхньовизницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проведено заключний концерт огляду-конкурсу «Перший крок до зірок», де юні таланти через пісню, художнє слово, танок передали чарівний світ духовності, краси – світ дитинства.

8
+8

2021 06 02 dyvosvit

Талант і творчість … неповторна сила. 
Що світ веде в прекрасну далину 
О, Божий дар, ім’я тобі – ДИТИНА! 
Тобі даруєм шану і хвалу! 

Дитинство яскравими барвами наповнює життя закладів освіти! Кожен день – це крок до неймовірних відкриттів, цікавих ідей та творчості.

Дитинство і творчість нероздільні. Це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє, і разом з тим, природне й дивовижне. Діти все сприймають по-іншому й виражають у власних творчих доробках. Саме дитяча творчість допомагає побачити та розпізнати, а згодом і розвинути таланти наших учнів.

6
+6

2021 05 23 barvystyi vinok

Сьогодні, 23 травня 2021 року, за ініціативи голови Закарпатської облдержадміністрації Анатолія Полоскова, в Ужгороді відбулося справжнє свято культури, мистецтва та етнічних традицій краю.

На території Закарпатського музею народної архітектури та побуту об’єдналися громади та райони області, в тому числі і Кольчинсьа селищнарада, для проведення історичної інсталяції «Барвистий вінок Закарпаття».
Даний проєкт проводиться в рамках всеукраїнського культурного марафону "Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє," присвяченого 30-річчю Незалежності та Міжнародному дню музеїв.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук