Інструменти доступності

Співчуваємо

2021 05 09 vichnaa pamiat vasio

Висловлюємо щирі співчуття родині Михайла Івановича Васьо, землевпорядника Кольчинської селищної ради з приводу тяжкої і непоправної втрати - смерті його батька Івана Андрійовича Васьо. Гідна і шанована людина пішла із життя 09 травня, після важкої стрімкоплинної хвороби,  у 60 років...

2020 12 31 vichnaa pamiat dorosh

Кольчинська громада висловлює щирі співчуття родині Дорош з приводу тяжкої і непоправної втрати: 30 грудня, у жахливій автотрощі, пішов з життя Володимир Валерійович Дорош, молода, поважна і шанована людина, головний державний ревізор-інспектор податкового аудиту ГУ Державної податкової служби в Закарпатській області.

2020 12 13 vichnaa pamiat gaboda

Висловлюємо щирі співчуття родині Василя Васильовича Габоди, заступника селищного голови по виконавчій роботі Кольчинської селищної ради, з приводу тяжкої і непоправної втрати – смерті його матері Катерини Михайлівни Габода. Гідна і шанова людина пішла із життя у 73 роки...

2020 11 25 vichnaa pamiat gungreder

Кольчинська громада висловлює щирі співчуття родині Гунгредер з приводу тяжкої і непоправної втрати: 25 листопада, після виснажливої боротьби з тяжкою хворобою, пішов з життя Вільгельм Вільмошович Гунгредер, поважна і шанована людина, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

2020 11 13 vichnaa pamiat chechur

Кольчинська громада висловлює щирі співчуття з приводу тяжкої і непоправної втрати: 13 листопада пішла з життя Марія Петрівна ЧЕЧУР, чудова жінка, яка пропрацювала більше 4о років інспектором військового обліку при Кольчинській селищній раді.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук