Інструменти доступності

Співчуваємо

2022 09 09 vichnaa pamiat geroiam yakyma

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших військових.

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся нашої Кольчинської територіальної громади. У героїчних Сумах трагічно загинув мужній воїн, батько трьох дітей, просто порядний мужчина -

Василь Яким.

2021 10 18 vichnaa pamiat toroni

Висловлюємо щирі співчуття Тороні Ользі Степанівні, працівниці Пузняківського ЗДО та її родині з приводу тяжкої і непоправної втрати – смерті доньки, Ольги Тороні, яка 18 жовтня у жахливій автотрощі, пішла з земного життя.

2021 05 30 vichnaa pamiat toroni

Кольчинська громада висловлює щирі співчуття з приводу тяжкої і непоправної втрати: 30 травня пішов з життя Василь Іванович ТОРОНІ, чудова людина, високошанований громадянин, що багато років свого життя присвятив освітянській ниві як вчитель.

2021 05 23 vichnaa pamiat fedaka

Висловлюємо щирі співчуття з приводу тяжкої і непоправної втрати: 22 травня передчасно пішла з життя Ольга Василівна ФЕДАКА, чудова людина, вчитель початкових класів Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, яка багато років свого життя присвятила освітянській ниві.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким покійної. Сумуємо разом з ними з приводу цього непоправного горя. Добра і світла пам'ять про Ольгу Василівну назавжди залишиться у серцях рідних і близьких, вдячних учнів і їх батьків, колег-педагогів та односельчан, усіх, хто її знав, любив та шанував. Світлі спогади про неї, її добрі справи та чесно прожите життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! Розділяємо разом з Вами біль втрати і підтримуємо Вас у годину скорботи.

2021 05 20 vichnaa pamiat baranuk

Висловлюємо щирі співчуття Олексію Васильовичу Баранюку та його родині з приводу тяжкої і непоправної втрати – смерті дружини, Тетяни Павлівни Баранюк, яка 20 травня у віці 55-ти років пішла з земного життя.

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук