Свята | Пам'ятні дні

2
+2

 2022 12 06 z dnem zsu

День Збройних сил України – одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою.

Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

2
+2

2022 11 21

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Це свято символізує сильний дух українського народу та його готовність боротися за свою свободу.

Цього року День Гідності та Свободи набуває ще більш символічного значення під час повномасштабного вторгнення російської федерації. Українці продовжують демонструвати, що готові відстоювати свою свободу не лише у боротьбі із деспотичною владою, але й у війні із безпринципним та кровожерливим загарбником.

Сьогодні, 21 листопада, у читальній залі бібліотеки смт Кольчино відбувся урок мужності «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».

3
+3

2022 10 14 den zakhysnykiv

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.

14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії та День захисників і захисниць України.

1
+1

2022 10 01 z dnem uchytelia

Шановні працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

2
+2

2022 09 23 doshkillia

Ось і прийшла осінь. Різнобарвна та кольорова, багата на різноманітні події та свята. Щороку в кінці вересня в Україні святкуємо Всеукраїнський день дошкілля. Цього року професійне свято усіх працівників освітньої галузі особливе, обпалене війною…

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук