Свята та пам'ятні дні

1
+1

2021 09 27 den doshkillia

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Щиро вітаємо Вас з Всеукраїнським днем дошкілля! За прекрасною традицією 27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято працівники закладів дошкільної освіти – люди, які присвятили своє життя роботі з найменшими дітками. Заклад дошкільної освіти – це перший колектив маленької людини, де в оточенні добрих і чуйних людей малюки зростають, розвиваються і навчаються, здійснюючи свої перші кроки назустріч суспільству, а вихователь — це особистість, наділена величезним терпінням, безмірним талантом та безмежною любов’ю до діток. Мудрість і доброта, терпіння і розуміння, ентузіазм і натхнення — ось ті риси, які властиві людям цієї професії. І саме такі фахівці, прекрасні і достойні люди працюють у закладах дошкільної освіти нашої Кольчинської територіальної громади. Вони докладають великих зусиль, допомагаючи малюкам розвиватися, розкрити свій творчий хист, щоб вони відчували себе в стінах дитячого садка в безпеці, як вдома.

3
+3

2021 09 01 z dnem znan

Перше вересня – це особливе свято – День знань. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв’язку з минулим. У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти.

4
+4

2021 08 24 z dnem nezalezhnosti

Шановна Кольчинська громадо!

Прийміть сердечні вітання з нагоди найвеличнішого державного свята – Дня Незалежності України! 24 серпня - це день, що навіки увійшов в історію нашої молодої держави, адже він започаткував нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпив його суверенітет та вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук