2
+2

2022 12 07 den samovriaduvannia

Сьогодні, 7 грудня, у залі засідань Кольчинської селищної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

2
+2

2022 11 21

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Це свято символізує сильний дух українського народу та його готовність боротися за свою свободу.

Цього року День Гідності та Свободи набуває ще більш символічного значення під час повномасштабного вторгнення російської федерації. Українці продовжують демонструвати, що готові відстоювати свою свободу не лише у боротьбі із деспотичною владою, але й у війні із безпринципним та кровожерливим загарбником.

Сьогодні, 21 листопада, у читальній залі бібліотеки смт Кольчино відбувся урок мужності «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».

2
+2

2022 11 10 kulturysty

Сьогодні у клубі села Кленовець відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

4
+4

2022 11 09 gramota oks

Сьогодні, 09 листопада 2022 року, почесною грамотою департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської обласної державної адміністрації нагороджено Окс Марію Йосипівну, спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток культури і мистецтва краю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

3
+3

2022 11 09 z dnem kultury

Шановні працівники закладів культури Кольчинської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук