Інструменти доступності

У культурі

2023 10 07 zustrich

В клубі села Кленовець відбувся урочистий захід до Дня захисників та захисниць України – «Честь і хвала захисникам України».

2023 08 23 kontsert

Мужність, гідність і свобода мають два кольори: синій та жовтий. У Кольчинській ТГ відбулись заходи з нагоди вшанування національних свят – Дня Державного Прапора України та 32-ї річниці Дня Незалежності України. Сьогодні ми маємо можливість бачити український стяг над українським небом завдяки сміливим воїнам Збройних Сил України, які захищають нас на всіх фронтах.

2023 05 23 ua vidnova 01

Програма здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно.

2023 05 18 vyshyvanka

Найбільший кутюр’є у світі,
Це український творчий наш народ,
І в кожного в своїм повіті
Лягав на полотні свій генетичний код.

Сьогодні, 18 травня, ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки. Свій початок свято бере з ідеї студентки факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесі Воронюк. Акція мала назву Всесвітній день вишиванки, тоді її підтримали студенти та викладачі ВНЗ. Всесвітній день вишиванки почали відзначати в 2006 році. 3 того часу воно стало дуже популярним не тільки в Україні, а й за кордоном.

 2023 04 11 paska

Сьгодні, 11 квітня 2023 року, в Ужгороді на площі Народній відбулася патріотична акція "Паска для воїна". Другий рік поспіль патріотична акція об'єднала сотні небайдужих людей у всіх громадах Закарпаття. Її провели, аби допомогти і підтримати святковий настрій бійців.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук