1
+1

2021 08 22 iz dn ukrainoУся наша велика Батьківщина у ці чудові серпневі дні об'єднана радістю святкування прекрасного ювілею – 30-ї річниці Незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни. Наша рідна Кольчинська громада відзначила цю визначну подію 22 серпня прекрасним святом під промовистою назвою «Із Днем народження, Україно!». 30-літній ювілей святкували щиро і з розмахом: урочисте підняття прапора та нагородження, велопробіг та спортивні змагання, культурно-розважальна програма, виступи аматорів сцени, відомих виконавців та музичних гуртів, а також багато-багато веселих розваг. Щоб все встигнути, розпочали з самого ранку!

3
+3

2021 08 14 sviato do dnia nezalezhnosti

У неділю, 22 серпня 2021 року, запрошуємо всіх на наше свято з нагоди 30-ї річниці Незалежності України "Із Днем народження, Україно!"

3
+3

2021 07 06 tvorchyi zvit

Красивий знак оклику у цьогорічній кампанії творчих звітів закладів культури Кольчинської селищної ради поставили аматори сцени клубів сіл Жборівці, Верхня Визниця та Лісарня. Ця мистецька акція, яка відбулась сьгодні, 6 липня 2021 року, зібрала у глядацьких залах аудиторію палких шанувальників пісні, танцю, гумору.

5
+5

2021 07 05 tvorchyi zvit gkg

Естафету творчих звітів закладів культури Кольчинської громади, прийняв Пузняківський старостинський округ, а саме заклади культури сіл Герцівці, Крите, Грабово. Піднесеному святковому настрою сприяло все: і сонячна та тепла літня погода, і відкриті та усміхнені обличчя глядачів, і сповнені теплом та радістю зустрічі очі аматорів сцени.

5
+5

2021 07 02 tvorchyi zvit klenovets

2 липня 2021 року у клубі с. Кленовець відбувся творчий звіт-конкурс аматорських колективів «Україно, ти у мене єдина», який відбувся в рамках культурного марафону ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським «Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє» та з нагоди 30-річчя незалежності України.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук