1
+1

2021 09 17 fssu 1

За підсумками серпня 2021 року на рахунок Фонду соціального страхування України надійшло 2,427 мільярда гривень частки ЄСВ. Потреба у видатках на допомоги і страхові виплати за цей же період склала 4,69 млрд гривень із врахуванням заборгованості з фінансування лікарняних, декретних і допомог на поховання, що накопичилась на початок місяця.

Перевищення потреби у видатках над фактичними доходами від частки ЄСВ, з якої складається бюджет Фонду, склало 2,3 мільярда гривень.

2
+2

2021 08 18 fssu e likarnanyi

Як свідчить практика, в першу чергу бажано усім своїм працівникам повідомити ПРАВИЛЬНУ НАЗВУ та КОД ЄДРПОУ підприємства (установи). Якщо лікар невірно внесе дані про підприємство, то листок непрацездатності не буде відображений в кабінеті страхувальника на сайті Пенсійного Фонду. Тобто, лікарняний ви просто не знайдете. Тому інформація про місце роботи є КРИТИЧНО важливою при оформленні е-лікарняних.

4
+4

2021 06 18 z dnem medyka

Шановні працівники медичної галузі! Дорогі лікарі!

Прийміть сердечні вітання і теплі побажання з нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника! Доземний уклін Вам і щира подяка за Вашу шляхетну працю, за величний подвиг порятунку людського життя і трепетну турботу про здоров'я наших громадян, за доброту і мудрість, за співчутливість і поміркованість у всіх Ваших справах!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук