Інструменти доступності

У освіті

2023 09 06 prybery

Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми. українці – незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2023 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

2023 06 08 vypusk kl zdo

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у Кленовецькому закладі дошкільної освіти.

08 червня дитсадок приймав багато гостей: Микола Дуб – голова Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, Ярослав Долгош – протоієрей греко-католицької громади Пресвятої Тройці с. Кленовець, батьки, усі бажаючі прийшли подивитися на вихованців – майбутніх школяриків, яких в цьому році – 8.

2023 06 06 vypusknyi vv zdo

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди собливе.

Не так давно батьки принесли діток до садочка, довірили педагогічному колективу найцінніший скарб — свою малечу. Минуло кілька років... І ось він результат – вже дорослі, розумні, творчі, виховані громадяни, наше майбутнє!

2023 05 31 dzvonyk

30 та 31 травня зранку в громаді було чутно музику та дитячий сміх: в закладах освіти пролунав останній в нинішньому навчальному році дзвінок.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук