У освіті

1
+1

2021 09 27 den doshkillia

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Щиро вітаємо Вас з Всеукраїнським днем дошкілля! За прекрасною традицією 27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято працівники закладів дошкільної освіти – люди, які присвятили своє життя роботі з найменшими дітками. Заклад дошкільної освіти – це перший колектив маленької людини, де в оточенні добрих і чуйних людей малюки зростають, розвиваються і навчаються, здійснюючи свої перші кроки назустріч суспільству, а вихователь — це особистість, наділена величезним терпінням, безмірним талантом та безмежною любов’ю до діток. Мудрість і доброта, терпіння і розуміння, ентузіазм і натхнення — ось ті риси, які властиві людям цієї професії. І саме такі фахівці, прекрасні і достойні люди працюють у закладах дошкільної освіти нашої Кольчинської територіальної громади. Вони докладають великих зусиль, допомагаючи малюкам розвиватися, розкрити свій творчий хист, щоб вони відчували себе в стінах дитячого садка в безпеці, як вдома.

3
+3

2021 09 10 iunatski turniry

10 вересня, напередодні Міжнародного дня фізичної культури та спорту, на базі Кольчинської ДЮСШ відбулися спортивні змагання «Юнацькі турніри», які стали справжнім святом сили і витривалості, мужності та краси, а найголовніше — символом спорту та здорового способу життя.

3
+3

2021 09 01 z dnem znan

Перше вересня – це особливе свято – День знань. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв’язку з минулим. У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти.

1
+1

2021 08 30 narada

30 серпня 2021 року у залі засідань Кольчинської селищної ради відбулася розширена нарада відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров‘я. У заході взяли участь Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я, керівники закладів освіти, заступники директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи.

1
+1

2021 08 22 iz dn ukrainoУся наша велика Батьківщина у ці чудові серпневі дні об'єднана радістю святкування прекрасного ювілею – 30-ї річниці Незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни. Наша рідна Кольчинська громада відзначила цю визначну подію 22 серпня прекрасним святом під промовистою назвою «Із Днем народження, Україно!». 30-літній ювілей святкували щиро і з розмахом: урочисте підняття прапора та нагородження, велопробіг та спортивні змагання, культурно-розважальна програма, виступи аматорів сцени, відомих виконавців та музичних гуртів, а також багато-багато веселих розваг. Щоб все встигнути, розпочали з самого ранку!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук