Інструменти доступності

Знаємо, пишаємось!

2016 10 12 nagovskiМукачівщина має багато досягнень у різних спортивних дисциплінах. Не став виключенням і хортинг. Так, спортсмену з Мукачівщини Ігорю Няговському Наказом Міністерства молоді та спорту України від 19.08.2016 року № 3273 присвоєно звання майстра спорту України міжнародного класу з хортингу.

Привітав Ігоря Няговського з високими досягненнями очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, адже у травні цього року Ігор став Чемпіоном Європи з хортингу.

2016 10 07 dub7 жовтня 2016 року в Будинку прийомів Кабінету Міністрів України в місті Києві відбулась урочиста церемонія нагородження Міжнародного проекту «Україна й українці — цвіт нації, гордість країни». Особливо знаковою вона стала і для нашого краю, адже за вірність національному духові, прагнення підвищити статус держави, проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні, Зіркою Патріота Україниграмотою Луреата міжнародного проекту "Україна й українці - цвіт нації, гордість України" - за проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні, а також презентаційним альманахом «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни» був нагороджений голова Кольчинської селищної ради Микола Васильович Дуб.

brovdi illaБровдій Ілля Ілліч - художник

Народився 13 вересня 1918 року в с. Станово, Мукачівською району. Там закінчив 8 клас народної школи. Середню освіту здобув у вечірній школі с.Кольчино. Працював на станції Мукачево машиністом крану. В 1966 році змінив професію - художник-оформлювач на заводі ім. Кірова.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук