Інструменти доступності

Знаємо, пишаємось!

2023 12 14

Сьогодні, 14 грудня 2023 року, в рамках робочої поїздки у Кольчинській територіальній громаді перебував народний депутат України Михайло Лаба.

2019 02 07 knyga posahanyНа нинішньому етапі розвитку українського суспільства, розбудови дійсно незалежної та демократичної держави Україна неможливий без дієздатного місцевого самоврядування, яке є найбільш наближеним до громадян інститутом влади. Місцеве самоврядування в ході реформи централізації перетворюється на дієвий механізм народної влади, участі кожного у зростанні благополуччя місцевих громад. І робота в цій сфері є надзвичайно складною та відповідальною.

knyga 2018 mistseve samovraduvannaНаша рідна земля славна своїм цвітом, бо цвіте вона мудрими людьми, що присвятили своє життя людям і рідному краю. За давнім українським звичаєм, як подяка за допомогу і підтримку у різних життєвих ситуаціях, за турботу про добробут і розбудову Кольчинської громади, за реалізацію успішних громадських і культурних проектів, многая і благая літа не раз звучали на адресу Миколи Васильовича Дуба, голови Кольчинської селищної ради. А відтак, безумовно, для всіх краян стало приємною подією, що заслуги Миколи Васильовича Дуба, нашого очільника і односельчанина, вкотре визнано не тільки на теренах краю, а й на загальнодержавному рівні.

2017 05 17 mykola dubНаша держава переживає бурхливі часи реформ, зміни напрямків, переконань і життєвих орієнтирів. Це час, коли люди самі творять історію своєї країни. А це означає, що поряд з нами є ті, хто наполегливою працею і активною громадянською позицією пишуть історію сьогодення, ті, чиї імена говоритимуть з майбутніми поколіннями зі сторінок книжок.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук