Інструменти доступності

Знаємо, пишаємось!

2019 02 07 knyga posahanyНа нинішньому етапі розвитку українського суспільства, розбудови дійсно незалежної та демократичної держави Україна неможливий без дієздатного місцевого самоврядування, яке є найбільш наближеним до громадян інститутом влади. Місцеве самоврядування в ході реформи централізації перетворюється на дієвий механізм народної влади, участі кожного у зростанні благополуччя місцевих громад. І робота в цій сфері є надзвичайно складною та відповідальною.

knyga 2018 mistseve samovraduvannaНаша рідна земля славна своїм цвітом, бо цвіте вона мудрими людьми, що присвятили своє життя людям і рідному краю. За давнім українським звичаєм, як подяка за допомогу і підтримку у різних життєвих ситуаціях, за турботу про добробут і розбудову Кольчинської громади, за реалізацію успішних громадських і культурних проектів, многая і благая літа не раз звучали на адресу Миколи Васильовича Дуба, голови Кольчинської селищної ради. А відтак, безумовно, для всіх краян стало приємною подією, що заслуги Миколи Васильовича Дуба, нашого очільника і односельчанина, вкотре визнано не тільки на теренах краю, а й на загальнодержавному рівні.

2017 05 17 mykola dubНаша держава переживає бурхливі часи реформ, зміни напрямків, переконань і життєвих орієнтирів. Це час, коли люди самі творять історію своєї країни. А це означає, що поряд з нами є ті, хто наполегливою працею і активною громадянською позицією пишуть історію сьогодення, ті, чиї імена говоритимуть з майбутніми поколіннями зі сторінок книжок.

2017 04 10 zmahanna z khornyngu7-9 квітня пройшов Кубок Європи з хортингу «Галицькі леви». В турнірі змагалися учасники із ближнього та дальнього зарубіжжя, а також з різних областей України. Вже за традицією феєрично виступили на змаганнях представники з Мукачівщини БКХ «Фанат», здобувши в складі всього з шести учасників аж 11 нагород різного ґатунку, 8 серед яких є золотими. А саме відзначились капітан команди, багатократний чемпіон України, чемпіон Європи та двократний чемпіон світу з хортингу, Няговський Ігор, який виступав у двох вагових категоріях, ставши переможцем в обох категоріях.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук