Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

 2024 06 26

Талант і творчість … неповторна сила.
Що світ веде в прекрасну далину
О, Божий дар, ім’я тобі – ДИТИНА!
Тобі даруєм шану і хвалу!

Найкращий помічник у вихованні дитини – мистецтво. Це живе невичерпне джерело натхнення, яке дозволяє відкрити для дитини двері у світ краси, любові і добра. Завдяки музиці, пісні, танцю, поезії...

Юні таланти Кольчинської громади радували своєю творчістю гостей фестивалю художньої самодіяльності серед дітей дошкільного віку «Перший крок до зірок», який проходив 25 червня в приміщенні клубу с.Кленовець, в якому взяли участь 42 вихованці із Верхньовизницького ЗДО, Кольчинського ЗДО №1, Пузняківського ЗДО, Кленовецького ЗДО, Критенської початкової школи.

2024 06 20

От і закінчився навчальний рік! Ось і стали дорослішими наші діти – час проводжати їх до школи. Це веселе свято з присмаком суму! Радісно бачити усміхненні обличчя випускників та їх батьків та сумно розлучатися з дітками, які за ці роки стали вже рідними!

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

20 червня відбулося веселкове незабутнє та хвилююче випускне свято у групі “Незабудка” Кольчинського ЗДО №1.

2024 06 19

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Випуск із дитя чого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

Сьогодні, 19 червня, гарно та урочисто пройшли випускні свята у Пузняківському ЗДО та Критенській початковій школі (дошкільний підрозділ) Кольчинської селищної ради.

2024 06 18

18 червня відбувся випускний бал – «Інста-паті вечірка» групи «Капітошка» у Кольчинському ЗДО №1. Модні тренди, блогери, музика, танці, драйв та море позитиву. Ось зазвучали перші акорди. Випускники ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, вони були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у креативних сукнях, хлопці, як справжні кавалери, – у краватках та метеликах. Маленькі випускники розкривали свої таланти на сцені святкової зали, дарували присутнім пісні, таночки і привітання, звідусіль лунали слова подяки, також діти виконали свій перший випускний вальс.

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук