Вітання

1
+1

2021 01 06 z rizdvom

Дорогі земляки! Шановна об’єднана громадо!
Щиро вітаю всіх з Різдвом Христовим!

Більше двох тисяч років увесь християнський світ торжествує, відзначаючи пришестя на землю Сина Божого! За доброю традицією, в Україні саме ввечері 6 січня дружні родини зберуться за одним столом, щоб зустріти Різдво разом і прославити веселою колядою народження нашого Спасителя. У цей благодатний час, коли у сяйві величної Різдвяної зірки Ангели сповіщають всім добру новину – народження Ісуса Христа, прийміть наші побажання міцного здоров’я та невичерпних життєвих сил, родинного тепла і затишку, достатку та благополуччя!

У ці світлі Різдвяні свята, як ніколи раніше, ми відчуваємо важливість одвічних християнських істин Любові і Віри, Надії і Милосердя! Відкриймо свої серця для добра і братерської любові, щоб Різдвяна зоря принесла радість та щастя до кожної оселі нашої громади! Хай панує мир і злагода в кожному домі, взаєморозуміння у нашій громаді, удача та успіх супроводжують Вас у всіх добрих починаннях! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

Хай дзвін кришталевий Різдвяних цих днів
Несе тільки радість і щастя у дім!
Хай квітне любов і достаток в сім'ї
Оточують друзі на рідній землі,
Здоров'я Вам зичим і років без ліку,
Господньої ласки на многії літа!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

1
+1

2020 12 23 z iuvileem minaeva23 грудня святкує свій чудовий ювілейний День народження - квітучі 55 - прекрасна жінка, досвідчений фахівець, завідувач Кольчинської АЗПСМ

Оксана Іванівна МІНЯЄВА.

Щиро вітаємо Вас і бажаємо злагоди, добробуту, успіхів у роботі, творчого натхнення і невичерпної енергії, вдалого здійснення всіх планів та задумів. Будьте завжди неперевершені своєю красою та своїми талантами. Приємних Вам буднів і відмінного відпочинку, любові і поваги від рідних, дуже щасливого особистого життя в любові і згоді! Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Хай у Вашій душі завжди панує весела пісня, а в серці живе безмірна любов, хай милосердний Господь обдарує Вас усіма щедротами на довге і щасливе життя!

Бажаєм добра на життєвій стежині
І пригорщі повні здоров’я й краси,
І світлої долі, завжди молодої,
І в нинішній день, і в майбутні часи!

2
+2

2020 12 23 z iuvileem kadar23 грудня зустрічає свій сонячний ювілей – прекрасне 55-річчя – чарівна жінка, прекрасна мама і бабуся, чудова людина, котра своєю багаторічною сумлінною працею здобула повагу і пошану Верхньовизницької громади, а зараз продовжила свою діяльність спеціалістом Кольчинської селищної ради

Світлана Андріївна КАДАР.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук