Вітання

7
+7

2021 06 24 z dn khainas

Не існує віку у жінки, бо з кожним прожитим роком вона тільки розквітає і мудрішає. Але існує особливий день, коли ми надсилаємо щирі вітання з нагоди чудового дня - Дня народження!

Сьогодні, 24 червня, наші найтепліші побажання і сердечні вітання линуть на адресу прекрасної жінки, чуйної і доброї людини, талановитого педагога і мудрого керівника, директора Верхньовизницького закладу загальної середньої освіти

Ольги Михайлівни Хайнас!

4
+4

2021 06 19 sviata triitsia

Дорогі краяни! Шановна Кольчинська територіальна громадо!

Щиро вітаємо Вас з нагоди прекрасного християнського Свята Пресвятої Трійці – Дня Зіслання Святого Духа! На п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо величне Свято Пресвятої Трійці, одне з найбільших християнських свят, яке в народі ще називають Зелені свята. І разом із зеленню, якою ми традиційно прикрашаємо свої оселі, в наші домівки приходить мир та Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні.

4
+4

2021 06 18 z dnem medyka

Шановні працівники медичної галузі! Дорогі лікарі!

Прийміть сердечні вітання і теплі побажання з нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника! Доземний уклін Вам і щира подяка за Вашу шляхетну працю, за величний подвиг порятунку людського життя і трепетну турботу про здоров'я наших громадян, за доброту і мудрість, за співчутливість і поміркованість у всіх Ваших справах!

1
+1

2021 06 14 z dn fedorova

14 червня відзначає свій прекрасний День народження головний спеціаліст відділу соціального захисту Кольчинської селищної ради, досвідчений фахівець і старанний працівник, наша мудра колега і чарівна жінка

Оксана Іванівна Федорова.

3
+3

2021 06 13 z dn mysar

13 червня з нагоди Дня народження надсилаємо наші щирі вітання і найкращі побажання на адресу

Христини Василівни Мисар,

чудової людини і прекрасної жінки, досвідченого фахівця і мудрого керівника Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Кольчинської селищної ради".

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук