Вітання

1
+1

 2021 10 14 iz sviatamy

Шановна Кольчинська громадо! Дорогі краяни!
Вітаємо Вас з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників і захисниць України!

Сьогодні, 14 жовтня, ми відзначаємо прекрасне свято Покрови Пресвятої Богородиці, що є надзвичайно важливим і для християн, і для всієї нашої Батьківщини! Пресвята Діва завжди була і залишається Заступницею людства перед Богом, що оберігає нас своїм омофором, даруючи Божу милість і ласку. Багато храмів освячено на честь цієї благодатної події, зокрема і в наших рідних селищі Кольчино та селі Крите. У світлий день престольного свята щиро вітаємо настоятелів та прихожан храмів Покрови Божої Матері смт Кольчино та с.Крите, нехай Пресвята Богородиця почує всі щирі молитви і подарує Вам і Вашим родинам міцне здоров’я, достаток і благополуччя, мир і злагоду, радісне сьогодення та щасливе майбутнє!

День захисників і захисниць України та свято Покрови Божої Матері тісно пов'язані, бо ще з козацьких часів Богородиця стала Покровителькою для українських воїнів, під її захист стають і новітні герої нашої Батьківщини! Сердечно вітаємо всіх, хто носить високе звання захисників та захисниць України, усіх військовослужбовців, учасників та учасниць бойових дій, воїнів запасу, батьків та матерів солдатів, ветеранів та волонтерів! Зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпних життєвих сил та енергії, добра і світлої радості, справжнього людського щастя, злагоди у родинах, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі!

Без Божого благословення, без заступництва Пресвятої Святої Діви Марії неможливо подолати жодну ворожу навалу та побудувати міцну державу, тож нехай світлий омофор Милосердної Богородиці охороняє Вас і Ваші сім'ї, надає фізичні і душевні сили, допомагає у виконанні службового обов'язку, береже у мирному житті і щоденних справах! Хай мир і щастя завжди панує в нашому рідному краї та на всій Богом береженій Українській землі!

0

2021 10 01 den uchytelia

Дорогі вчителі! Шановні працівники галузі освіти Кольчинської територіальної громади!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти України!

3
+3

2021 09 30 den biblio

Шановні працівники бібліотек! Дорогі краяни!

Сьогодні у день Вашого професійного свята наше суспільство віддає данину шани усім подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням!

2
+2

2021 09 27 z iuvileem tsiko

27 вересня святкує свій прекрасний ювілейний День народження чудова людина, досвідчений фахівець і прекрасна жінка, спеціаліст бухгалтерського відділу Кольчинської селищної ради

Тетяна Дьордівна ЦІКО.

1
+1

2021 09 27 den doshkillia

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Щиро вітаємо Вас з Всеукраїнським днем дошкілля! За прекрасною традицією 27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято працівники закладів дошкільної освіти – люди, які присвятили своє життя роботі з найменшими дітками.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук