0

2022 12 02

Закарпаття останніми тижнями живе в межах суцільних аварійних відключень до 16 годин на добу. Населені пункти Кольчинської територіальної громади не є виключенням. Вони також потерпають від затяжних відключень, які часто не корелюють із заявленими графіками.

2
+2

2022 11 19 blackaut

росія восени 2022 року двічі масовано атакувала об'єкти енергетичної інфраструктури України. Перша така атака сталася 10 жовтня, коли росіяни випустили близько 80 ракет. Вдруге окупанти випустили по Україні майже сотню ракет 15 листопада. Крім того, росія атакувала Україну дронами-камікадзе. Через це ситуація з електроенергією в Україні критична й з'являються повідомлення про можливий блекаут. Що таке блекаут та чи загрожує він Україні?

1
+1

2022 03 19 ogoloshennia ne spalujte

Щороку восени починається сезон паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. Люди, які опалу органіку, завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф.

Коли спалюється сухостій, то гине вся мікрофлора, що зазвичай бере участь у важливих біологічних процесах. Земляний родючий покрив, на якому спалюють траву, відновлюється лише через 5-6 років. Окрім того, в середовище викидаються речовини, що виділяються в процесі горіння та є шкідливими для органів дихання. Як бачимо на практиці дані діяння призводять до великої біди та завдають великої шкоди довкіллю, здоров’ю людини.

Шановні мешканці Кольчинської територіальної громади, будьте господарями своєї рідної землі! Бережіть свої домівки й природу!

1
+1

2022 10 10 ogoloshennia elektryka

У зв'язку з наслідками обстрілів рашистів на території України постраждали енергосистеми, які потребують негайного відновлення роботи. Зараз вони працюють у режимі підвищеного навантаження. У зв'язку із цим, переконливо просимо всіх мешканців громади, за можливості, сьогодні з 17:00 до 22:00, обмежити споживання електроенергії.

1
+1

2022 10 03 teplomodernizatsia

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну компанію "Готуймося!", яка спрямована на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук