Інструменти доступності

Актуальні повідомлення

Tags:

2023 06 01 borshchivnyk

Щорічно помітно зростають площі під борщівником Сосновського. На землях різних категорій спостерігається витіснення ним місцевих видів трав 'янистих і деревних порід рослин. Захоплюючи нові площі він пригнічує іншу рослинність. З огляду на це потрібно здійснювати заходи щодо обмеження поширення та сприяти його цілковитиму знищенню.

Tags:

 2023 05 12 dpss den zdorovia roslyn

Спільнота Міжнародної конвенції із захисту рослин (МКЗР) відзначатиме 12 травня 2024 року Міжнародний день здоров’я рослин під гаслом: «Здоров’я рослин, безпечна торгівля та цифрові технології». Метою цього заходу є долучення громадськості до розуміння важливості дослідження та захисту рослин для розвитку сільського господарства, виробництва продуктів харчування та продукції рослинного походження, а також важливої ролі рослин у збереженні навколишнього природного середовища. Особлива увага звертається на ризики переміщення рослин та пов’язаних з ними шкідливих організмів при міжнародних подорожах та заохочення громадськості до відповідального поводження з імпортними рослинами та рослинними продуктами.

Tags:

2024 04 28 dpss

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує:

Юридичні та фізичні особи, які проводять діяльність, що впливає або може вплинути на стан бджіл, зобов’язані забезпечити їх охорону, дотримуватися діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєння, а саме: Законів України «Про захист рослин», «Про пестициди і агрохімікати», «Про бджільництво» Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДСП 8.8.1.2.001-98, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України 03.08.1998 №1, «Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин», затвердженої наказом Міністерства розвитку економки, торгівлі та сільського господарства України 19лютого 2021 року №338.

Tags:

2024 04 24 dpss samshyt vognivka

У низинних районах області відмічено початок виходу гусениць небезпечного шкідника – самшитової вогнівки із зимуючих коконів та пошкодження кущів самшиту. Для недопущення інтенсивних пошкоджень, радимо обстежити насадження самшиту та при виявленні шкідника – провести захисні обприскування.

Tags:

2024 04 24 dpss vilni dilianky

Статус місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів

Повна назва

Встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук