Кольчино сьогодні

Сьогодні особливий день для тих, хто книгу любить, поріднився з нею! (ФОТО)

2
+2

2021 09 30 knyga

Щороку, 30 вересня, у кожній бібліотеці нашої країни відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Святкують його, зазвичай, вшановуючи самовідданість та працелюбність бібліотечних працівників. Згадуючи про нерозривний зв'язок між читачем, бібліотекою і книгою.

Сьогодні, 30 вересня, в бібліотеці смт Кольчино відбулось справжнє свято книги присвячене Всеукраїнському дню бібліотек, яке зібрало чималу кількість слухачів. Щирі вітання лунали від голови Кольчинської селищної ради Миколи Дуба, головного спеціаліста та спеціаліста відділу освіти, культури, молоді й спорту Кольчинської селищної ради Віталії Зварич та Марії Окс. Гостями заходу були учні Кольчинської ЗЗСО, працівники бібліотечних та клубних установ Кольчинської селищної ради, запрошені гості.

Валентина Петерлик, Сніжана Щтець, Любов Яблонська – завідуючі бібліотек с.Кленовець, с.Верхня Визниця та смт Кольчино провели оглядову екскурсію, познайомили дітей з правилами користування та поводження з книгою, тематичними полицями. В невимушеному, дружньому спілкуванні бібліотекарі мандрували із гостями історією святкування дня бібліотек, знайомили з різнобарв'ям різнопланової літератури, яка є у бібліотеці.

Родзинкою святкування була зустріч з поетесою Аллою Желонкіною-Куруц, яка є членкинею Мукачівського літературного об'єднання «Рідне слово». Вона розповіла гостям про себе, про свої віршовані доробки познайомила присутніх зі своєю збіркою поетичних творів «Весна до осені прийшла».

Найбільше задоволення від зустрічі отримали учнів 3-А класу Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступеню (класовод Куруц О.І.), які із задоволенням читали вірші авторки. Всі діти, що побували на святі, мали змогу записатися до бібліотеки і стати справжніми читачами. Відвідувачам сподобалась екскурсія про, що свідчили їх посмішки та радісні оченята.

Гарним завершенням спілкування була фотосесія біля виставок та фотозони.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук