Свята | Пам'ятні дні

Із Всеукраїнським Днем бібліотек!

3
+3

2021 09 30 den biblio

Шановні працівники бібліотек! Дорогі краяни!

Сьогодні у день Вашого професійного свята наше суспільство віддає данину шани усім подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням!

Бібліотекарі – справжні хранителі людської мудрості і дбайливі охоронці найцінніших скарбів мистецтва слова! Саме Вам належить почесна місія збереження культурної спадщини нашого народу для майбутніх поколінь, адже навіть в епоху стрімкого розвитку комп'ютерних технологій, найпотужнішим і найнадійнішим джерелом знань залишається книга. Електоронні технології не замінили, а тільки посилили її значення в житті людини. Бібліотека була і залишається осередком культурно-мистецької спадщини усієї людської цивілізації.

На території нашої громади дбайливо зберігають скарби книжкової мудрості і забезпечують вільний доступ до них: Сніжана Штець – завідувач бібліотеки с.Верхня Визниця; Валентина Петерлик завідувач бібліотеки с.Кленовець; Олена Костик  завідувач бібліотеки с.Клочки; Любов Яблонська завідувач бібліотеки смт Кольчино; Ірина Фаринич  завідувач бібліотеки с.Крите; Марія Мешко  завідувач бібліотеки с.Пузняківці; . Своєю сумлінною працею та творчим горінням Ви зуміли перетворити бібліотеки у чарівне царство, де кожен читач може знайти свою книгу, і жодна з книг не залишається без читацької уваги.

Щиро вітаємо Вас з нагоди свята і бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, здіснення мрій і задумів, оптимізму, любові і такого яскравого щастя, про яке пишуть у книжках! Нехай Ваші творчі здобутки тільки примножуються, а бібліотеки завжди будуть сповнені вдячних читачів, що люблять і бережуть книги. Сердечно бажаємо всім співробітникам бібліотек і всім читачам нашої Кольчинської територіальної громади життєвої радості та добробуту, успіхів у роботі і навчанні!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук