Вітання

З Всеукраїнським днем дошкілля!

1
+1

2021 09 27 den doshkillia

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Щиро вітаємо Вас з Всеукраїнським днем дошкілля! За прекрасною традицією 27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято працівники закладів дошкільної освіти – люди, які присвятили своє життя роботі з найменшими дітками.

Заклад дошкільної освіти – це перший колектив маленької людини, де в оточенні добрих і чуйних людей малюки зростають, розвиваються і навчаються, здійснюючи свої перші кроки назустріч суспільству, а вихователь — це особистість, наділена величезним терпінням, безмірним талантом та безмежною любов’ю до діток. Мудрість і доброта, терпіння і розуміння, ентузіазм і натхнення — ось ті риси, які властиві людям цієї професії. І саме такі фахівці, прекрасні і достойні люди працюють у закладах дошкільної освіти нашої Кольчинської територіальної громади. Вони докладають великих зусиль, допомагаючи малюкам розвиватися, розкрити свій творчий хист, щоб вони відчували себе в стінах дитячого садка в безпеці, як вдома.

З нагоди цього прекрасного свята надсилаємо наші найтепліші вітання трудовим колективам Верхньовизницького та Кленовецького ЗДО, Кольчинських ЗДО №1 і №2, Критенського та Пузняківського ЗДО. Вітаємо всіх директорів, педагогів і методистів, вихователів та помічників вихователів, музичних керівників, медичних сестер та всіх, хто працює у дитячих садочках!

Слова подяки, доземний уклін та сердечні побажання – це все сьогодні для Вас! Ви зустрічаєте малюків на початку їх життєвого шляху, і, трепетно тримаючи за руку, відчиняєте для них двері до великого та цікавого світу Дитинства, Ви дбаєте і про добробут діток, і про спокій їхніх батьків. Ви завжди готові пояснити, показати, допомогти порадою і, звичайно ж, пробачити витівки. Ви – справжні чарівники, які допомагають нашим дітям рости зі щасливою посмішкою! Ми бажаємо Вам у Ваше професійне свято міцного здоров'я, невичерпної енергії та життєвих сил, подальших успіхів у щоденній роботі, злагоди і добробуту, особистого щастя і Божого благословення!

Хай зорі віщують Вам літа щасливі
і рівну стрічку сонячних доріг.
Нехай удача на життєвій ниві,
неначе килим, стелиться до ніг.
Хай доля щастя дарує довіку,
Достатку, мира і тепла без ліку.
Калиною радість в душі розквітає,
На довгі літа Бог благословляє!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук