Свята | Пам'ятні дні

З Різдвом Пречистої Діви Марії!

2
+2

2021 09 21 z rizdvom pr divy marii

Дорогі краяни! Шановні жителі Кольчинської територіальної громади!

Щиро вітаємо всіх християн з прекрасним святом – з Різдвом Пречистої Діви Марії!

Сьогодні, 21 вересня, усі християни східного обряду відзначають одне із найважливіших свят церковного року – Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, що є одним із дванадцяти найважливіших після Великодня свят. Пресвята Матір Божа народилася в цей вересневий день, який відзначається як свято справжньої радості, адже Вона дала життя Господу, благословивши цим все людство.

У цей чудовий святковий день бажаємо усім жителям нашої територіальної громади міцного здоров'я та життєвої енергії, миру та злагоди, сімейного добробуту і достатку, нехай чистота і світло цього свята наповнять Ваші душі благодаттю, укріпить віру, наповнить серця добротою і любов'ю. Хай Богородиця береже Ваші оселі і Ваші родини від біди та лиха, відповідає на щирі молитви і прохання, наповнює Ваші життя щастям і радістю!

Особливо теплі вітання надсилаємо на адресу настоятелів та прихожан храмів у селі Верхня Визниця та Пузняківці, що відзначають у цей день своє престольне свято. Нехай Діва Марія допоможе Вам своїми молитвами у всіх Ваших добрих діяннях, нехай на благо і добро будуть всі Ваші справи! Хай у День Різдва Пресвятої Богородиці Вас оточує світло, яке вкаже вірний шлях для вирішення будь-яких завдань. Бажаємо радісних і мирних днів, в оточенні рідних і близьких людей, щасливого довголіття і душевного спокою, розквіту і процвітання!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук