Кольчино сьогодні

У Кольчині проведений виїзний прийом громадян головою Мукачівської РДА та керівниками правоохоронних органів Мукачівщини

4
+4

 2021 09 14 pryiom gromadian

Сьогодні, починаючи із десятої години, у Кольчинській селищній раді пройшов важливий виїзний прийом громадян.

На цьому прийомі мешканці Кольчинської територіальної громади мали змогу особисто звернутися із важливими та наболілими питаннями до Едгара Токаря, голови Мукачівської райдержадміністрації. Разом із Едгаром Токарем спільно вислуховували жителів та приймали рішення ціла кагорта керівників правоохоронних структур. Безпосередню участь у спілкуванні приймав Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради.

До такої команди кваліфікованих та компетентних керівників зверталися із досить різноплановими питаннями: сприяння у будівництві нової школи у Кольчині, ремонт місцевих доріг, гострими проблемами порушення прав людини та зазіхання на їх безпеку. Однозначно, всі питання мали виключне значення - як для самих громадян, що зверталися, так і для громади в цілому.

Едгар Токар наголосив, що робить усе можливе для того аби вже найближчим часом питання школи та доріг зрушилися із мертвої точки. Також очільник району відмітив важливість такого формату проведення зустрічі громадян, адже це дозволяє оперативно розв'язувати проблемні питання місцевих мешканців, а також висловив сподівання, що подібні зустрічі стануть регулярними і проводитимуться незабаром в інших громадах району.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук