Кольчино сьогодні

Юнацькі турніри: у Кольчині пройшли спортивні змагання серед учнів шкіл громади (ФОТО)

3
+3

2021 09 10 iunatski turniry

10 вересня, напередодні Міжнародного дня фізичної культури та спорту, на базі Кольчинської ДЮСШ відбулися спортивні змагання «Юнацькі турніри», які стали справжнім святом сили і витривалості, мужності та краси, а найголовніше — символом спорту та здорового способу життя.

У змаганнях взяли участь команди юнаків і дівчат Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Пузняковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Спортивні команди закладів загальної середньої освіти супроводжували вчителі фізичної культури та медичні працівники. Організацію та проведення змагань було здійснено відповідно до розпорядження Кольчинської селищної ради.

Голова Кольчинської селищної ради Микола Васильович Дуб очолив організаційний комітет та суддівську колегію, до складу суддівської колегії увійшли: Володимир Іванович Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров'я Кольчинської селищної ради, головний тренер Стець Ю.Ю., в.о. директора Кольчинської ДЮСШ.

Програма спортивного турніру передбачала змагання з легкої атлетики, зокрема біг на 60 м, стрибки в довжину з розгону, метання тенісного м'ячика, Проходили змання з малого тенісу та армреслінгу, а також командні змагання з міні-футболу, волейболу.

Спорт і фізична культура для молоді є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму, а відтак популяризація та розвиток фізичної культури та спорту були і залишаються пріоритетними напрямками діяльності Кольчинської територіальної громади.

ФОТОАЛЬБОМ

 Інші статті до теми:

Вебсайт Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів: День фізичної культури та спорту! (фото);

Вебсайт Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів: Спортивні змагання "Юнацькі турніри";

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук