У освіті

Розширена серпнева нарада керівників закладів освіти Кольчинської громади

1
+1

2021 08 30 narada

30 серпня 2021 року у залі засідань Кольчинської селищної ради відбулася розширена нарада відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров‘я. У заході взяли участь Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я, керівники закладів освіти, заступники директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи.

Вся педагогічна спільнота Кольчинської селищної ради зібралася на традиційну розширену серпневу нараду для того, щоб проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік та визначити пріоритети на наступний період, враховуючи об'єктивно відчутні трансформації в галузі освіти, які з кожним днем набирають обертів. У своїй доповіді «Про стан розвитку освіти Кольчинськоїтериторіальної громади у 2020/2021 навчальному році та основні завдання на 2021/2022 навчальний рік» Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я, проаналізував стан дошкільної та загальної середньої освіти громади, звернув увагу та стан вакцинації працівників закладів освіти, наголосив про забезпечення створення безпечних умов освітнього процесу, підвезення учнів та дотримання вимог при організації харчування дітей у закладах освіти, забезпечення учнів підручниками, підключення закладів освіти до Інтернету, проведення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів та впровадження «Нової української школи».

Володимир Іванович розкрив існуючі в освітній галузі проблеми й зорієнтував керівників закладів освіти та педагогів на ефективну роботу щодо створення нового освітнього середовища та підвищення якості освітніх послуг.

Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради, наголосила присутнім як працювати з освітньою програмою, як організувати безпечне освітнє середовище у закладі освіти, як працювати зі структурою і тривалістю навчального року. Звернула увагу на розроблення Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти закладу, складання річного плану роботи та Стратегії розвитку закладу освіти. Віталія Юріївна також зазначила, що попередній навчальний рік став справжнім випробуванням на сучасність, уміння адаптуватися, стійкість та готовність іти до мети в умовах вимушеного дистанційного освітнього процесу.

Підвів підсумки роботи Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, який наголосив на окремі проблемні питання в освіті та шляхи їх вирішення, виокреслив пріоритетні завдання перед керівниками закладів освіти щодо підготовки закладів до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, а також привітав присутніх з початком нового навчального року та побажав освітянам громади успішного старту, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.

 

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук