Вітання

З Днем Незалежності України!

4
+4

2021 08 24 z dnem nezalezhnosti

Шановна Кольчинська громадо!

Прийміть сердечні вітання з нагоди найвеличнішого державного свята – Дня Незалежності України! 24 серпня - це день, що навіки увійшов в історію нашої молодої держави, адже він започаткував нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпив його суверенітет та вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення!

Сьогодні ми урочисто відзначаємо 30 річницю Незалежності України, яка для всього нашого народу має особливе значення, бо є символом багатовікового прагнення українців до свободи і незалежності, незламності національного духу, суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни! Роки незалежності нашої країни продемонстрували, що Україна зі своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою та працьовитими людьми відбулася як суверенна держава і визнана усім світовим суспільством!

Дорогі краяни! Усі ми разом пройшли цей довгий шлях, відстоюючи демократичні права і свободи, вшановуючи героїв, які віддали своє життя захищаючи Батьківщину, навчаючи і виховуючи підростаюче покоління, крок за кроком будуючи нову об'єднану територіальну громаду! Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, а Ваша щоденна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук