Оголошення

Врятуймо життя Василька Гребенаря!

5
+5

2021 08 09 vasyl grebenarДва тижні тому Васильку Гребенарю, семикласнику із Кольчина, раптово стало погано: почав худнути, постійне блював, зовсім не міг нічого їсти. Жахлива хвороба розвивалася несподівано стрімко...

Лікарі обстежили дитину і виявили небезпечне для здоров'я і життя пухлинне ураження кишківника: лімфома та аднокарцинома черевної порожнини.

Зараз у хлопчика стабільно важкий стан. Разом із бабусею (мама не могла поїхати через складні сімейні обставини - виховує сама трьох дітей, найменша з яких - кількаденне немовля) перебуває у Києві. Пройшов дороговартісне обстеження і тепер перебуває у Національному інституті раку очікуючи на операцію...

Дорогі краяни! Мама Василька Гребенаря і ми звертаємося по допомогу до Вас, до депутатів всіх рівнів, голів територіальних громад Мукачівщини, до всіх небайдужих людей нашого краю. Ваша допомога потрібна, щоб зібрати кошти на лікування і подарувати хлопчику майбутнє – життя!

Ви можете допомогти врятувати дитину не тільки переказавши кошти на рахунок, а й поширивши цю інформацію в соціальних мережах. Не залишайтесь байдужими. Відлік іде на дні і години: зупиніть його – врятуйте дитину!


 

Надаємо реквізити рахунку для переказу коштів на лікування Василя Гребенаря (рахунок Приватбанку):

5168 7573 9701 1166
Коритко Іван Іванович (вуйко Василька)


Телефон для контактів:

0505070100 - Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради

 


З повагою селищний голова Микола Дуб
та колектив Кольчинської селищної ради


Інші статті до теми:

 

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук