Свята | Пам'ятні дні

Із Днем Іллі Пророка!

4
+4

2021 08 02 illia

Шановна громадо! Дорогі краяни!

Вітаємо з днем святого пророка Іллі – покровителя всіх вірних Господу християн, наставника віруючих і творця чудес, захисника воїнів і всіх старждущих!

Кожному він близький по-своєму, і саме тому пророк Ілля, від якого нас відділяють тисячоліття, - один з найулюбленіших у народі святих.

Особливі наші поздоровлення линуть до жителів с.Клочки (Белебово), с.Лісарня, с.Грабово, що відзначають престольне храмове свято у цей прекрасний серпневий день! Вітаємо всіх прихожан, а також о.Василя Реміцького (Белебово), о.Богдана Кіпеня (Белебово), о.Іллю Ляха (Лісарня) та о.Івана Бисагу (Грабово) – настоятелів церков, які сьогодні святкують!

Хай Божа ласка та опіка святого пророка Іллі сповнять Ваші серця милосердям та надією, укріплять віру і сповнять радістю! Бажаємо Божої опіки та добра у Ваших родинах, злагоди і миру у Ваших серцях та оселях!

Надсилаємо сердечні вітання усім тим, хто названий на честь пророка Іллі, поздоровляємо всіх іменинників! Бажаємо міцного здоров'я і добробуту, сімейної злагоди та благополуччя. Нехай це урочисте свято принесе добро і достаток до Ваших домівок, затишок та Господню благодать! Бажаємо міцного здоров`я, щастя й добробуту кожній родині!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук