У освіті

Нарада із керівниками закладів освіти: впровадження системи НАССР, підготовка до нового навчального року

7
+7

2021 07 13 narada13 липня 2021 року у залі засідань Кольчинської селищної ради відбулася нарада керівників закладів освіти Кольчинської селищної ради. У нараді взяли участь: Микола Дуб – голова Кольчинської селищної ради, Володимир Фаринич – начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров'я Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич – головний спеціаліст з питань освіти відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Кольчинської селищної ради, Світлана Александрова – аудитор по впровадженню системи НАССР при організації харчування, Ірина Манцоль – начальник фінансового відділу Кольчинської селищної ради, Ольга Ваніна – головний спеціаліст фінансового відділу Кольчинської селищної ради.

На нараді розглянуто ряд питань:

  1. Про впровадження системи НАССР в закладах освіти Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.
  2. Про підготовку матеріально-технічної бази закладів освіти Кольчинської селищної ради до роботи у 2021-2022 навчальному році.
  3. Про основні засади процесу підготовки пропозицій до прогнозу бюджету на 2022-2024 роки.

Микола Дуб, наголосив на перспективах розвитку освітньої галузі територіальної громади та завданнях, які строять перед керівниками при підготовці закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період/

Світлана Александрова надала методичні рекомендації та консультації щодо впровадження системи НАССР при організації харчування у закладах освіти. Світлана Василівна зазначила, що введення НАССР необхідне для зниження ризиків, які пов’язані з харчовими отруєннями споживачів, для удосконалення харчових продуктів та процесів їх виробництва, а не тільки для дотримання вимог законодавства.

За результатами наради керівники закладів освіти отримали ряд доручень та завдань щодо підготовки закладів освіти до роботи у новому навчальному році та осінньо-зимовий період.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук