Свята та пам'ятні дні

Із Днем Апостолів Петра і Павла!

5
+5

2021 07 12 petra i pavla

Дорогі односельчани!
Шановні жителі Кольчинської територіальної громади!

12 липня, ми відзначаємо прекрасне свято – свято Первоверховних Апостолів Петра і Павла! Апостоли Петро й Павло особливо шануються усіма християнами світу як учні Ісуса Христа, що після смерті й воскресіння Сина Божого почали проповідувати й поширювати вчення Євангелія по всьому світу! Від щирого серця вітаємо жителів усієї нашої Кольчинської об'єднаної територіальної громади із цим прекрасним святом! Нехай воно ввійде в кожен дім миром, щастям і радістю!

Сьогодні престольне свято відзначають храми селища Кольчино (Шелестово): Свято-Петропавліський храм – настоятель протоієрей Василь Канчій та Свято-Петропавлівський храм – настоятель всечесний отець Василь Реміцький. Храмовий празник є важливим днем для парафіяльної спільноти, тож у ці святкові дні бажаємо, щоб Храми святих верховних апостолів Петра і Павла і надалі залишалися осередками Божого світла і науки нашої громади, місцем Божої благодаті і духовної помочі.

Всечесним Отцям цих Храмів, котрі з великою любов’ю до Бога і людей, продовжують місію Христа Спасителя, бажаємо і надалі своєю жертовною молитвою і підтримкою активно опікуватись парафією та нашою громадою, бути натхненними, здоровими та сильними у нелегкій душпастирській праці! Усім парафіянам зичимо міцного здоров’я, невичерпної віри в Отця Небесного та взаємної братньої любові. Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях! Хай Боже слово надає всім нам наснаги на добрі справи в ім’я Господа нашого і на благо нашої громади і всього рідного краю!

Надсилаємо щирі вітання усім тим, хто названий на честь Первоверховних апостолів Петра Павла і для кого ці апостоли стали святими покровителями! Щиро поздоровляємо Вас, бажаємо міцного здоров'я і Божої опіки, сімейної злагоди та благополуччя. Нехай це урочисте свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать! Бажаємо міцного здоров`я, щастя й добробуту кожній родині!

Дорогі земляки, шановна громадо, нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи, на благо та добробут наших родин, рідного краю та усієї України!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук