Яскраво, емоційно, неперевершено… Маленькі села Кольчинської громади (ВІДЕО, ФОТО)

5
+5

2021 07 05 tvorchyi zvit gkg

Естафету творчих звітів закладів культури Кольчинської громади, прийняв Пузняківський старостинський округ, а саме заклади культури сіл Герцівці, Крите, Грабово. Піднесеному святковому настрою сприяло все: і сонячна та тепла літня погода, і відкриті та усміхнені обличчя глядачів, і сповнені теплом та радістю зустрічі очі аматорів сцени.

Свої перші позитивні враження глядачі отримали від виставок творів народних умільців, які можна було переглянути у залах клубних установ. Тут, здається, зібрано все: і рушники, і скатертини, і вишиванки, і картини виконані в різних техніках – це вишивка хрестиком, бісером, гладдю.

І ось вже нестримною рікою полилася українська пісня у виконанні вокальних колективів клубів сіл Герцівці, Крите, Грабово. Зачарував присутніх голос соліста Мефодія Євича (клуб с.Герцівці), прикрасив обличчя посмішками дотепний гумор, сценка «На дієті», у виконанні Махлинець Марти та Лукачини Світлани (клуб с.Крите) та виступ учасників драматичного гуртка села Грабово Марини Хохол і Каріне Чолахян, які майстерно виконали уривок із драми «Бритва» Р.Гончарової. Родзинкою творчих звітів були виступи найменших артистів. Приємним сюрпризом для односельців став виступ вокального дуету Мешко Г.І. і Фенинець Л.М. (клуб с.Грабово).

Тож кожен, хто цього дня завітав на творчі звіти «Україно, ти у мене єдина» присвячені 30 річниці незалежності України, які відбулись в рамках культурного марафону «Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє» мав змогу зачерпнути натхнення і снаги із криниці духовності, напитися чистої любові до української пісні.

Зі щирими словами вдячності на адресу всіх учасників творчих колективів та керівників звернулися – староста Пузняківського старостинського округу Ольга Хохол, начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров′я Володимир Фаринич та спеціаліст відділу Марія Окс.

Як добре, що у селі є клуб, який, ніби живий організм, дихає, що у ньому проводиться робота по розвитку аматорського мистецтва відбуваються заходи, які згуртовують, налаштовують на позитив, допомагають долати життєві негаразди, дарують незабутні враження на свята і будні.


Клуб с.Герцівці

Переглянути
ФОТОАЛЬБОМ


Клуб с.Крите

Переглянути
ФОТОАЛЬБОМ


Клуб с.Грабово

Переглянути
ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук