Вітання

З Днем національної поліції України!

1
+1

2021 07 04 den police ua

Шановні працівники поліції! Щиро вітамо вас з професійним святом – Днем Національної поліції України!

День Національної поліції – це свято тих, хто на перше місце ставить закон і порядок, хто за покликом серця прийшов служити у нову поліцію. Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців Кольчинської територіальної громади, виконуєте вкрай важливі завдання, стоячи на варті правопорядку.

Ви обрали для себе мужню і почесну професію – протидіяти злочинності, захищати конституційні права і свободи громадян, охороняти мир та спокій.

Дякумо за віддану службу, високий професіоналізм, вірність присязі та відданість українському народові. Бажаємо вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів. Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій.

Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою, мирного неба над землею, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, благополуччя та злагоди.

Бажаємо вам міцного здоров’я, вдалої служби та професійного зростання.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук