У закладах культури Кольчинської селищної ради розпочато творчі звіти-конкурси (ФОТО)

3
+3

2021 06 30 tvorchyi zvit puzniakivtsiЗахоплюючим та насиченим творчістю видався сьогоднішній день, 30 червня 2021 року, адже у закладах культури Кольчинської селищної ради розпочато творчі звіти-конкурси аматорських колективів "Україно, ти у мене єдина".

Зі словами вітання виступив голова селищної ради Микола Дуб, також на заході були присутні: староста Пузняківського старостинського округу Ольга Хохол , головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й споту та охорони здоров'я Віталія Зварич та спеціаліст відділу Марія Окс.

У Будинку культури с. Пузняківці розгорнулось прекрасне дійство талантів, у якому присутні любов до мистецтва та традицій рідного краю. На урочистому заході можна було відчути поєднання різних стилів, жанрів та поколінь виконавців. Своїми талантами радували глядачів та гостей аматори сцени клубу с. Тростяниця. Черговий раз учасники та аматорські колективи довели свою майстерність перед поважним журі та захопленими поглядами глядачів.

Творчі звіти-конкурси відбулись в рамках культурного марафону "Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє" до 30-річчя незалежності України, який ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Висловлюємо щиру вдячність за творчу працю керівникам клубних установ, за організацію та хорошу підготовку і надзвичайну святкову атмосферу.


Будинок культури с.Пузняківці

 

Переглянути
ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук