У освіті

Випускний у Кольчині (ФОТО)

3
+3

2021 07 01 vypusk kolchyno

Сьогодні, 01 липня 2021 року на базі Кольчинського клубу відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

На свято завітали: Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров‘я, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров‘я Кольчинської селищної ради, випускники, батьки, педагоги, гості!

Відповідно до рішення восьмої сесії восьмого скликання Кольчинської селищної ради від 18.05.2021 року №400 "Про затвердження Програми розвитку та підтримки дошкільної та загальної середньої освіти Кольчинської селищної ради на 2021 рік.", кожен випускник одержав сертифікат на премію у сумі 400 грн., а учениця Тороні Валерія, яка закінчили школу із золотою медаллю, одержала сертифікат на суму 1200 грн., а троє учнів, які закінчили школу на золоту медаль – Дзямко Станіслав, Дружевська Марія-Анастасія, Кость Аліна,  Малікова Олеся, Яворська Діана, одержали сертифікати на суму 1200 грн.

Щирі вітання випускникам, бажаємо сміливо ступити на стежку дорослого життя, взявши з собою свою мрію і теплі дитячі спогади, хай у всьому допомагає удача і наполегливий характер, підтримка близьких людей і відмінний настрій.

Подяка педагогам та батькам за підтримку!

Переглянути весь
ФОТОАЛЬБОМ


Інші статті до теми:

(2021-07-01, Кольчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Офіційний веб-сайт) Випускний вечір - крок у доросле життя…;

(2021-06-30) У Пузняківському ЗЗСО сьогодні випускникам вручали свідоцтва про повну загальну освіту (ФОТО);

(2021-06-29) У Верхньовизницькій школі відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту та премій за освітні здобутки (ФОТО, ВІДЕО);

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук