У освіті

У Верхньовизницькій школі відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту та премій за освітні здобутки (ФОТО, ВІДЕО)

5
+5

2021 06 29 vypusk vyznytsia

Сьогодні, 29 червня 2021 року у актовій залі Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту.

На свято завітали: Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров‘я Кольчинської селищної ради, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров‘я, Михайло Кушнір, староста Верхньовизницького старостинського округу, випускники, батьки, педагоги, гості!

Відповідно до рішення восьмої сесії восьмого скликання Кольчинської селищної ради від 18.05.2021 року №400 "Про затвердження Програми розвитку та підтримки дошкільної та загальної середньої освіти Кольчинської селищної ради на 2021 рік.", кожен випускник одержав сертифікат на премію у сумі 400 грн., а три учениці, які закінчили школу із медалями - Богдан Євгенія (золота медаль), Максюта Анастасія (золота медаль), Гопко Ольга (срібна медаль), - одержали сертифікати на суму 1200 грн.

Відмітимо, що на цьому преміювання випускників не завершилося! Адже, в рамках затвердженої на сесії Програми, вирішено нагородити премією в 5000 гривень випускника-одинадцятокласника, який цьогоріч отримає найбільший бал з будь-якого предмета на ЗНО - серед усіх випускників у громаді. У такій номінації цьогорічні випускники приємно вразили та перевершили наші сподіваня! З однаковими максимальними 190 балами визначено не одного, а двох випускників, точніше - випускниць! Причому, обидві - із Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів: Євгенія Богдан (190 балів з географії) та Анастасія Максюта (190 балів з української мови і літератури). Ці чудові та здібні медалістки не лише підтвердили свої медалі, отримавши високі результати на ЗНО (10 та 11 балів - інші предмети, з яких вони проходили ЗНО), а й були відзначені Кольчинською селищною радою приємним сюрпризом перед випускним вечором - отримали додатково сертифікат на 5000 грн. кожна.

Щирі вітання випускникам, бажаємо прагнути до своєї заповітної мрії та вірити в себе! Нехай доросле життя буде сповнена нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів. Подяка батькам та педагогам за любов, турботу, щирі переживання і вкладені старання та зусилля!

Переглянути весь
ФОТОАЛЬБОМ


Інші статті до теми:

(2021-07-01) Випускний у Кольчині (ФОТО);

(2021-06-30) У Пузняківському ЗЗСО сьогодні випускникам вручали свідоцтва про повну загальну освіту (ФОТО);

(2021-06-29, Верхньовизницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Офіційний вебсайтКрок у доросле життя. Випускний 2021 (фото, відео);

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук