Вітання

З Днем народження, Ольго Михайлівно!

7
+7

2021 06 24 z dn khainas

Не існує віку у жінки, бо з кожним прожитим роком вона тільки розквітає і мудрішає. Але існує особливий день, коли ми надсилаємо щирі вітання з нагоди чудового дня - Дня народження!

Сьогодні, 24 червня, наші найтепліші побажання і сердечні вітання линуть на адресу прекрасної жінки, чуйної і доброї людини, талановитого педагога і мудрого керівника, директора Верхньовизницького закладу загальної середньої освіти

Ольги Михайлівни Хайнас!

Дорога Ольго Михайлівно, прийміть наші вітання і побажання міцного здоров'я та нев'янучої краси, усіх благ, якими може Господь нагородити жінку: ніжного кохання і вірної любові, життєвої енергії та сонячної радості, добробуту та щасливої долі!

Цей прекрасний літній день подарував світу жінку неймовірно лагідної вдачі і глибини серця. Отож, прийміть щиру вдячність за Вашу педагогічну діяльність, за щоденну клопітку працю на освітянській ниві, за помірковане і далекоглядне керівництво навчальним закладом!

Нехай успіх, радість та натхнення стануть Вашими постійними супутниками, хай Все складається гармонійно та успішно, хай сяє життя від людського тепла і вдячності, сповниться квітами і яскравими враженнями!

Нехай всі мріїї обов'язково збуваються, а бажання втілюються у життя!

З роси і води!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук