Свята та пам'ятні дні

Із святом Пресвятої Трійці!

4
+4

2021 06 19 sviata triitsia

Дорогі краяни! Шановна Кольчинська територіальна громадо!

Щиро вітаємо Вас з нагоди прекрасного християнського Свята Пресвятої Трійці – Дня Зіслання Святого Духа! На п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо величне Свято Пресвятої Трійці, одне з найбільших християнських свят, яке в народі ще називають Зелені свята. І разом із зеленню, якою ми традиційно прикрашаємо свої оселі, в наші домівки приходить мир та Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні.

Наші особливі вітання усім жителям села Кленовець, усій християнській громаді та о.Ярославу Долгошу, настоятелю храму Пресвятої Трійці, що відзначають цього дня престольний храмовий празник! Бажаємо Вам зустріти Святу Трійцю в доброму здоров'ї та у піднесеному настрої, зі світлими помислами та душевним спокоєм, у теплому родинному колі, серед рідних і близьких Вам людей! Від усього серця зичимо щастя і благополуччя в кожен будинок, кожній сім’ї! Хай це свято надихає всіх Вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і щиру любов, несе щастя і впевненість у майбутньому!

Щиро вітаємо всіх зі святом! Нехай Господь зішле на нашу рідну землю добробут та злагоду, дарує мир і процвітання! Хай у цей день зміцняться наші надії на гідне майбутнє, а Боже благословення допоможе втілити у життя найкращі наміри, щоб усі ми та наші діти щасливо жили у рідному краї! Тож хай серця наші наповнюються добром та любов’ю, а життя – радістю та благополуччям!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук