Вітання

З Днем медичного працівника!

4
+4

2021 06 18 z dnem medyka

Шановні працівники медичної галузі! Дорогі лікарі!

Прийміть сердечні вітання і теплі побажання з нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника! Доземний уклін Вам і щира подяка за Вашу шляхетну працю, за величний подвиг порятунку людського життя і трепетну турботу про здоров'я наших громадян, за доброту і мудрість, за співчутливість і поміркованість у всіх Ваших справах!

У всі часи найціннішим багатством людини було її здоров'я, а відтак і професія лікаря завжди займала особливо почесне місце у суспільстві. Бурхливе сьогодення у стократ помножило нашу вдячність, повагу і шану до всіх працівників медичної галузі. Адже саме Ваші титанічні зусилля допомогли вистояти у важкі часи пандемії і карантину, розпочати довгоочікувану вакцинацію і продовжити боротьбу з коронавірусом! Ви охороняєте наше здоров'я, лікуєте, допомагаєте з'явитися на світ новим життям, проводите профілактику захворювань, заспокоюєте наші страхи і рятуєте життя!

Наша особлива подяка сьогодні звучить на адресу лікарів, медичних сестер, лаборантів, санітарів і всіх працівників КНП ЦПМСД Кольчинської селищної ради, а також працівників усіх медичних установ Кольчинської територіальної громади та ветеранів медичної галузі! Ви стоїте на сторожі життя і здоров'я наших односельчан і першими приймаєте виклики, надаєте допомогу, оберігаєте і підтримуєте, Ваше добре слово помножене на досвід і високий професійний рівень є запорукою успіху Вашої діяльності. Щиро бажаємо Вам величної перемоги над усіма хворобами, світлих перспектив у роботі, міцного імунітету від хвороб і конфліктів, нехай Вас ніколи не підводить власне здоров’я, а добробут і злагода стануть міцним підґрунтям особистого щастя! Нехай Господь береже Вас від життєвих труднощів і печалей, хай дарує успіх і нові досягнення, земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук