Оголошення

AVE попереджає, Кольчинська селищна рада переконливо прохає: сплатіть за послуги!

7
+7

2016 09 02 AVEЖити в чистоті це погано?!

Рівень накопичення побутових відходів в останні часи виріс в рази – завдяки особливостям сучасної життєдіяльності. Це і незліченна кількість різноманітних упаковок, і побутових предметів із "запрограмованим" невеликим терміном використання тощо. Це гори сміття!

Завдяки систематичному вивозу сміття, яке організоване згідно договорів із ТОВ "АВЕ Мукачево", у населених пунктах Кольчинської селищної ради довкілля вже не потерпає від великої кількості стихійних сміттєзвалищ, влаштованих несвідомими громадянами.

Проте, будь які послуги не падають з неба, за них необхідно платити. Помірна абонплата за вивіз сміття це плата за наш комфорт, за чисте довкілля, яке ми залишимо нашим нащадкам.

Кольчинська селищна рада щиро вдячна громадянам за належне ставлення до добробуту та довкілля населених пунктів в яких проживаємо МИ З ВАМИ ТА НАШИМИ ДІТЬМИ. Своєчасний розрахунок за послуги AVE залишає наше сумління чистим.

Проте, на превеликий жаль, станом на сьогоднішній день на території сіл Кленовець та Верхня Визниця склалася прикра ситуація: через велику загальну заборгованість ТОВ "АВЕ Мукачево" припинило забір сміття від мешканців даних населених пунктів.

Чудово розуміємо невдоволення тих господарів, які не лише вчасно оплачують послугу, а й роблять це навперед. Проте, у цій патовій ситуації, що склалася, межі толерантності ТОВ "АВЕ Мукачево" давно скінчилися.

У відповідності до ст.15 ЗУ "Про відходи" громадяни України, іноземці та особи без громадянства зобов'язані вносити в установленому порядку плату за користування послугами з вивезення побутових відходів.

Після неодноразових звернень на адресу боржників з проханням погасити заборгованість за надані послуги з їхнього боку не було ніяких дій. Для можливості досудового врегулювання данного питання ТОВ "АВЕ Мукачево" просить оплатити суму в якнайкоротший термін.

Кольчинська селищна рада також переконливо просить розрахуватися із боргами за послуги вивезення сміття із ваших осель – В ЯКНАЙКОРОТШИЙ ТЕРМІН. Як сумлінним громадянам, так само і нам буде дуже прикро, якщо через борги окремих жителів буде порушена взаємовигідна співпраця, що дозволяє тримати в чистоті населені пункти в яких проживають НАШІ сім'ї та зростають НАШІ діти.

ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук