Новини навколо

Круглий стіл з питань управління освітою у громадах (ФОТО)

2
+2

2021 06 14 kruglyi stil

14 червня 2021 року, на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, співробітники управління Державної служби якості освіти в Закарпатській області здійснили очну комунікацію із учасниками освітнього процесу - представниками місцевих органів управління освітою та керівниками закладів освіти Чинадіївської, Кольчинської селищних рад, Неліпінської сільської ради Мукачівського району - з метою впровадження ефективних змін в освітній галузі регіону.

Від Кольчинської ТГ учасниками круглого столу були Володимир Фаринич, начальник, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров'я Кольчинської селищної ради, керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

На зустрічі обговорили питання щодо управління освітою у громадах, розбудови у закладах освіти внутрішньої системи забезпечення якості освіти, проведення інституційних аудитів, організації та проведення конкурсів на посади керівників закладів освіти.

Начальник управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області Марія Сігетій розповіла присутнім про діяльність, функції та повноваження управління Служби, окремо наголосила на повноваженнях засновника закладу освіти щодо обрання, призначення на посаду керівника ЗЗСО. З презентаційними матеріалами виступили також начальник відділу інституційного аудиту Наталія Гордуз, начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Ельвіра Лесишин та заступник начальника відділу інституційного аудиту управління Служби Оксана Гербей.

Присутні обговорили питання розбудови внутрішньої системи якості освіти, управління освітою у громадах та отримали інформацію щодо забезпечення закладами освіти відкритого доступу до інформації на веб-сайтах.

За результатами зустрічі представники місцевих органів управління освітою та керівники закладів освіти отримали ряд методичних рекомендацій до подальшої роботи.

Наприкінці зустрічі начальники відділів освіти Микола Ващенок, Наталія Власик та Володимир Фаринич подякували працівникам управління Служби за організовану зустріч.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук