З Міжнародним днем захисту дітей!

2
+2

2021 06 01 den ditei

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. Адже саме в дітях ми хочемо бачити все найкраще, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людин.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі і прищепити їм любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Бажаємо кожній дитині, кожній родині миру та злагоди, щастя й наснаги, щоб мрія кожного стала реальністю, щоб кожна дитина почула такі важливі для неї слова: «Я люблю тебе такою, яка ти є! Я люблю тебе за те, що ти є!».

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук