Кольчинська ТГ сьогодні

Проведено заключний концерт огляду-конкурсу «Перший крок до зірок» (ФОТО, ВІДЕО)

4
+4

2021 06 03 pershyi krok

Найціннішим скарбом людства і кожної країни зокрема є діти. Саме вони в своїх руках тримають ключі від нашого майбутнього. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства.

02 червня 2021 року з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в актовому залі Верхньовизницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проведено заключний концерт огляду-конкурсу «Перший крок до зірок», де юні таланти через пісню, художнє слово, танок передали чарівний світ духовності, краси – світ дитинства.

Цей конкурс уже став доброю традицією і набуває все більшого соціального значення. Основна мета конкурсу – виявлення талановитих і обдарованих дітей, пропаганда української пісні та збереження народних традицій.

На культурно-мистецькому заході відзначено переможців огляду-конкурсу «Перший крок о зірок» серед закладів дошкільної освіти та фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».

На заході були присутні: голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб, староста Верхньовизницького старостинського округу Михайло Кушнір, староста Пузняковецького старостинського округу Ольга Хохол, начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради Володимир Фаринич, працівники відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради Віталія Зварич та Марія Окс, працівники апарату Кольчинської селищної ради, керівники закладів загальної середньої освіти, педагоги та батьки.

Дошкільнята подарували глядачам справжній феєрверк радості й незабутніх почуттів. Виступили найкращі, адже спочатку діти пройшли творчий конкурс у закладах дошкільної освіти, після чого отримали змогу показати свій талант перед небайдужою публікою заключному концерті. Діти співали й танцювали, декламували вірші. Рівень майстерності виконавців засвідчив організовану й систематичну роботу музичних керівників і всього педагогічного колективу закладів. Саме з підготовки до цього конкурсу починає формуватися в дошкільнят усвідомлення власного успіху і співпереживання.

Увазі глядачів було представлено 17 номерів із шести закладів дошкільної освіти. Вразили майстерність виконання, яскраві костюми, музичний супровід. Усі дітки співали щиро та натхненно, проявили неабиякі акторські здібності. Маленькі артисти в нагороду за свої старання отримали бурхливі оплески. Переможці конкурсів були відзначені грамотами Кольчинської селищної ради та солодкими подарунками, придбаними за рахунок Програми розвитку та підтримки освіти на 2021 рік.

Щира подяка всім учасникам та організаторам свята.

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховаємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни.

Кольчинській громаді є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої дітвори, вчительської та батьківської громади. Сьогоднішні перемоги юних талантів є стартовим майданчиком для творчого та духовного зросту. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Безперечно, талановита молодь змінить Україну!


Переглянути весь
ФОТОАЛЬБОМ


Дивитися відеальбом "2021-06-03 Перший крок до зірок"

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук