Кольчинська ТГ сьогодні

Проведено заключний концерт огляду-конкурсу «Дивосвіт дитячих талантів» (ФОТО, ВІДЕО)

9
+9

2021 06 02 dyvosvit

Талант і творчість … неповторна сила. 
Що світ веде в прекрасну далину 
О, Божий дар, ім’я тобі – ДИТИНА! 
Тобі даруєм шану і хвалу! 

Дитинство яскравими барвами наповнює життя закладів освіти! Кожен день – це крок до неймовірних відкриттів, цікавих ідей та творчості.

Дитинство і творчість нероздільні. Це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє, і разом з тим, природне й дивовижне. Діти все сприймають по-іншому й виражають у власних творчих доробках. Саме дитяча творчість допомагає побачити та розпізнати, а згодом і розвинути таланти наших учнів.

02 червня 2021 року з нагоди відзначеня Міжнародного дня захисту дітей в актовому залі Верхньовизницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проведено заключний концерт огляду-конкурсу «Дивосвіт дитячих талантів». На культурно-мистецькому заході відзначено переможців огляду-конкурсу «Дивосвіт дитячих талантів» серед закладів загальної середньої освіти, переможців ІІ етапу обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» та фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».

На заході були присутні: голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб, староста Верхньовизницького старостинського округу Михайло Кушнір, староста Пузняковецького старостинського округу Ольга Хохол, начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради Володимир Фаринич, керівники та спеціалісти відділів, апарату Кольчинської селищної ради, керівники закладів загальної середньої освіти, педагоги та батьки.

Концертна програма, у якій взяли участь 6 закладів загальної середньої освіти та понад 100 учасників була насиченою та складалась з різножанрових номерів у трьох номінаціях «Вокальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво» та «Читці».

Проведений захід засвідчив, що закладами освіти громади проведена велика організаторська робота по створенню умов для розвитку художньої творчості учнів, їх талантів та обдарувань, відродженню та збереженню скарбів української культури. Завдяки талановитим керівникам творчих колективів, їх копіткій щоденній праці з малечею та юнацтвом, особистій енергії та досвіду відбулося це грандіозне свято.

Переможці конкурсів були відзначені грамотами Кольчинської селищної ради та солодкими подарунками, придбаними за рахунок Програми розвитку та підтримки освіти на 2021 рік.

Співпраця та злагоджена робота відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я, закладів освіти громади в партнерстві з Кольчинською селищною радою сприяє реалізації творчих навичок нашої молоді, яка вдосконалюється, підвищує свою самооцінку, формує громадянську позицію. Адже тільки щаслива людина може зробити цей світ кращим!

Віримо, що фестиваль дитячої творчості надихне і юних учасників, й кожного з присутніх на святі зростати у своєму прагненні до саморозвитку та підтримки обдарувань Кольчинської громади. Велика подяка всім учасникам та організаторам свята. Бажаємо юним талановитим майстрам невпинного руху вперед, впевненості у собі та творчих злетів, а керівникам плідної праці зі своїми учнями.


Переглянути весь
ФОТОАЛЬБОМ


Дивитися відеальбом "2021-06-02 Дивосвіт дитячих талантів"

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук