Кольчинська ТГ сьогодні

День пам'яті та надії… (ФОТО)

3
+3

2021 05 08 den pamiati

Багато на нашій землі обелісків…
Вкарбовано в них золоті імена...
Вклонися, людино, їм низько – низько,
Це пам’ять, яку залишила війна.

Свято Перемоги було і залишається головним для всього народу. Цього року воно по-особливому величне. Адже День пам’яті та примирення і 76 річницю Перемоги над нацизмом проводимо у Світлий тиждень після Воскресіння Господнього. Це той час, коли б'ють в унісон серця, зливаються в єднанні душі, радіючи життю в глибокому поклоні. Ми знову і знову схиляємо голови перед загиблими у Другій Світовій війні, яка забрала мільйони людських життів.

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 76 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Кольчинської селищної ради проведено ряд заходів.

7 травня 2021 року в смт Кольчино, біля обеліску Вічної слави відбувся мітинг-реквієм. У заході взяли участь голова Мукачівської районної державної адміністрації Едгар Токар, керівник ветеранської організації Мукачівської районної ради ветеранів України Іван Качур та секретар ветеранської організації Василь Гонак, військовий комісар Мукачівського ОМТЦК та СП підполковник Євген Пільгуй, члени виконкому, депутати та працівники структурних підрозділів Кольчинської селищної ради, керівники та вчителі закладів освіти, працівники медицини, культури, учні Кольчинської ЗЗСО І - ІІІ ступенів та мешканці селища.

Едгар Токар, голова Мукачівської РДА, віддаючи шану загиблим, сказав: «Сьогодні ми вшановуємо пам'ять тих героїв-земляків, які віддали своє життя за щасливе майбутнє нащадків. Вічна їм пам'ять…Та вклоняємося живим свідкам тих жахливих подій. Низький уклін вам, наші ветерани».

Голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб у своєму виступі звернув увагу на ціну перемоги. Він зазначив, що і сьогоднішнє, і майбутнє покоління у боргу перед полеглими. Адже вони віддали своє життя за кожного з нас.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників Батьківщини всіх часів і поколінь, а священнослужителі різних конфесій відслужили поминальну панахиду за всіма загиблими воїнами в роки Другої Світової війни.

Представники влади та присутні на заході запалили лампадки та поклали корзини з квітами до обеліску Вічної слави.

8 травня 2021 року, в День пам’яті та примирення і 76 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанувати пам′ять загиблих воїнів та покласти квіти до обеліску Вічної слави долучились депутат обласної ради Георгій Горват, депутати Мукачівської районної ради Михайло Ланьо та Андрій Данканич, депутат Мукачівської міської ради Юлія Тайпс, голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб, депутати та працівники селищної ради.

Після урочистостей приурочених Дню пам’яті та примирення та 76-й річниці Перемоги над нацизмом, гості відвідали тематичну виставку «Воскресни, писанко!», яка знаходиться в залі засідань Кольчинської селищної ради. У виставці взяли участь колективи учнів та вихованців 12 закладів освіти Кольчинської селищної ради. Кожен з гостей висловив думку щодо змісту виставки.

Тож пам'ятаємо і цінуймо життя …
Вічна пам’ять загиблим у Другій світовій війні!
Ніколи знову!


Переглянути весь фотоальбом:

ФОТОАЛЬБОМ
© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук