Кольчинська ТГ сьогодні

Підсумки конкурсу "Воскресни, писанко!" підведено. Преосвященний владика Ніл - почесний гість на підведенні підсумків (ФОТО)

8
+8

2021 05 06 vystavkaЗ метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді, відповідно до розпорядження голови Кольчинської селищної ради від 06.04.2021 №51-02-4/1 «Про проведення у 2021 році фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» з 29 квітня до 08 травня 2021 року проведено ІІ етап фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».

У конкурсі взяли участь колективи учнів та вихованців 12 закладів освіти Кольчинської селищної ради (Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ, Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ, Пузняківського ЗЗСО І-ІІІ, Кленовецької гімназії, Жборівської початкової школи, Кленовецької початкової школи, Кольчинського ЗДО №1, Кольчинського ЗДО №2, Кленовецького ЗДО, Верхньовизницького ЗДО, Пузняківського ЗДО, Критенський ЗДО).

На конкурс було представлено 37 індивідульних та 7 колективних робіт з використанням традиційного та сучасного писанкарства. Варто відзначити, що у роботах зроблених педагогами, учнями, вихованцями закладів освіти Кольчинської селищної ради, повною мірою реалізовано ідею фестивалю-конкурсу: збереження та відродження народних традицій, створення умов для творчого та духовного розвитку дітей. Подані експонати відзначалися національною своєрідністю, використанням місцевих матеріалів, виготовлені власними руками в різноманітних техніках виконання: «Мальованка», «Зернівка», писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена у техніці квілінг, писанка, виготовлена з глини. Також кожен заклад освіти, який взяв участь у конкурсі, представив не тільки конкурсні роботи (писанки), а й довільні композиції на пасхальну тематику (декоративні кошики, стрічки, пташки, віночки тощо).

Перед членами журі було поставлене нелегке завдання – відібрати писанки з традиційною символікою щодо розпису, орнаменту, колористики, художнім рівнем та оригінальністю робіт. Особливу увагу звертали на акуратність та ідею представленої роботи.

Відповідно до рішення журі у ІІ етапу фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» серед закладів загальної середньої освіти призові місця посіли:

За підсумками ІІ етапу фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» серед закладів дошкільної освіти призові місця зайняли:

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами Кольчинської селищної ради та цінними подарунками.

Слід відзначити, що перебуваючи з візитом на території Кольчинської селищної ради, на підведення підсумків фестивалю-конкурсу завітав Преосвященний владика Ніл, Адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії, який відзначив естетичне та оригінальне оформлення, художній рівень та різноманітну техніку виконання конкурсних робіт та експозицій.

Запропонувавши йому обрати писанку в подарунок, Преосвященному владиці припала до душі писанка-мотанка, виготовлена Обіцькою Крістіною, ученицею 10-Б класу Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Ревті Ольга Іванівна.

Сподіваємось, що проведення фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!», стане доброю традицією у Кольчинській територіальній громаді, яку надалі варто підтримувати і розвивати. Навіть в умовах вимушених обмежень, спричинених поширенням коронавірусу, ми разом зробили це свято можливим. Наші дії щодо реалізації ідеї фестивалю-конкурсу, його популяризація є прямим тому свідченням. Отож, величезне спасибі всім, хто долучився до конкурсу «Воскресни, писанко!». Щирі вітання переможцям!


Переглянути весь фотоальбом:

ФОТОАЛЬБОМ

Інші статті до теми:

2021-05-06 Розпорядження "Про підсумки проведення у 2021 році фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!»";

2021-05-01 Воскресни, писанко! (ФОТО);

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук