Вітання

Зі святом Воскресіння Христового – Світлим Великоднем!

4
+4

2021 04 30 z velykodnemДорогі краяни! Шановна Кольчинська об’єднана територіальна громадо!

Сердечно вітаю Вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Великдень – це свято любові та духовного відродження, символ нашого спасіння і віри християнської, оновлення природи та розквіту весни! Кожен з нас знаходить у цьому величному святі особливий зміст, звіряючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю, готуючи до цього величного дня свої серця і душі, родини та домівки! Свято Великодня приносить нам радість осягнення вічних християнських цінностей, надію на щасливе життя, радість сімейного свята та родинного застілля! Цей світлий день дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою Божого благословення, сердечних вітань рідних і близьких нам людей, які зміцнюють кожного з нас духовно!

У цей день під срібний передзвін великодніх дзвонів церков і капличок усіх населених пунктів Кольчинської ТГ: с.Верхня Визниця, с.Герцівці, с.Грабово, с.Жборівці, с.Кленовець, с.Клочки, с.Коноплівці, с.Крите, с.Лісарня, с.Пузняківці, с.Тростяниця та селища міського типу Кольчино – ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, домівки добробутом і благополуччям, подарувати всім добрим людям, усім діткам і їх батькам міцне здоров’я та невичерпну життєву енергію, просимо Всевишнього захистити наш рідний край і всю Україну, дарувати йому процвітання та впевненість у майбутньому! Щиро вірю, що Великодні дні 2021 року зможуть об’єднати нас всіх теплим відчуттям миру та спокою у єдиній великій громаді, додадуть всім фізичних і духовних сил, щоб творити на своїй рідній землі щасливе й заможне майбуття, будувати успішну і прогресивну Кольчинську територіальну громаду! Тож нехай Бог дарує своє благословення усій нашій великій громаді та кожній родині!

Нехай Світло Воскресіння Христового  дозволить перебороти всі труднощі, які на випадають на нашу долю у це непросте сьогодення, укріплять віру у кращий завтрашній день, збережуть у наших серцях милосердя, повагу один до одного, допоможуть зміцнити віру у перемогу життя над смертю, добра над злом! Бажаю аби радісні святкові дні поклали благодатні початки новим перемогам і звершенням задля добробуту мешканців наших сіл та селищ, усього нашого рідного краю! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» хай кожен відчує особисту радість і щастя спасіння, нових надій і можливостей, зичу, щоб Божа благодать ніколи не покидала Ваші родини! Нехай Господь дарує всім краянам радість, мир та злагоду!

Явилась милість нам Господня 
І оживила світ, немов в раю; 
В знаменне світле свято Великодня 
Вітаю щиро кожну я сім’ю. 
Бажаю щастя й злагоди в родині 
Та благодаті Божої з небес 
І хай по всій лунає Україні: 
– Христос воскрес!
– Воістину воскрес!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук