Вітання

Із святом 8 Березня!

4
+4

2021 03 06 8bereznia

Усіх чарівних жінок Кольчинської об’єднаної територіальної громади щиро вітаємо з нагоди
прекрасного свята 8 Березня – 
Міжнародного жіночого дня!

З осяйними променями теплого весняного сонця і радістю перших тендітних квітів щороку зустрічає світ прекрасне свято – Міжнародний жіночий день! Як подих Весни після довгої холодної зими зігріває землю, так Жінка своєю любов’ю осяває світ, даруючи красу у всіх її проявах! І, справді, Жінка в світ приходить для Любові, щоб явити світу одвічне диво нового народження і творити, благословенне Господом, нетлінне полотно життя: родинного та народного добробуту, сімейного затишку, злагоди і благополуччя! Бо Жінка – це рідна матуся, турботлива бабуся, вірна дружина, ніжна кохана, лагідна сестричка, чарівна донечка і маленька онучка!

Наш край славиться своїми сімейними і родинними звичаями, традиціями працелюбства і високими морально-етичними цінностями, високою освіченістю та духовною культурою, що наполегливо плекають наші Жінки! З сердечною вдячністю за це вклоняємося їм і дякуємо за щоденну клопітку працю! Дякуємо всім жінкам Кольчинської ТГ: керівникам установ, закладів і підприємств, старостам та службовцям, педагогам, лікарям, приватним підприємцям та працівникам усіх галузей господарювання смт Кольчино, с.Кленовець, с.Клочки, с.Коноплівці, с.Жборівці, с.Верхня Визниця, с.Лісарня, с.Пузняківці, с.Крите, с.Тростяниця, с.Грабово, с.Герцівці.

Дорогі, прекрасні, люблячі, ніжні і кохані наші жінки! Сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я і невичерпної життєвої енергії, справжнього жіночого щастя, нев’янучої весняної краси, палкої всепоглинаючої любові і щедрого невичерпного достатку! Хай кожен Ваш день починається Божим благословінням, хай янгольські крила бережуть тепло Ваших душ, а любов і підтримка рідних дарує сили і наснагу! Нехай джерело Вашої краси і сили не зміліє ніколи, а живить і напуває повсякчас Ваше життєве щастя, що розквітатиме щоразу новими барвами! Бажаємо Вам весняної безтурботності, сонячних посмішок, краси дерева в цвіту, сили квітки, що пробивається крізь сніг! Добра й любові у серцях, ласки і доброї долі в будень і свято, щастя та благополуччя в домівках, успіхів і нових здобутків у роботі!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук