Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

У клубі села Жборівці відбулись вечорниці на сучасний лад (ФОТО, ВІДЕО)

2021 02 15 zhbovechornytsi

У понеділок, 15 лютого 2021 року, клубна установа с. Жборівці та працівники закладів культури Кольчинсьої селищної ради радо вітали гостей на вечорницях.

Віддаючи шану минулому, беручи все найкраще у наше сьогодення, на вечорницях відроджуємо те найдорожче, що є в народі – його пісню, мову, історію, звичаї. Дух родинного затишку створила сама зала, оформлена у вигляді української світлиці з необхідними атрибутами, були і вишиті рушники, скатертини, глиняний та дерев'яний посуд та домашнє начиння. Гостей радісно зустрічала господиня вечорниць, роль якої зіграла Віра Чамарник у гарно прибраній хаті. На сцені клубу присутні побачили яскравий виступ працівників культури, та учасників клубних формувань, які предстали справжніми артистами.

Глядачі поринули у захоплюючу атмосферу вечорниць. Не обійшлося на святі без жартів, гуморесок, закарпатських народних пісень, які виконували аматори сцени. Разом із артистами деякі пісні підспівував зал. Культпрацівники Кольчинської територіальної громади вразили кожного присутнього високим професіоналізмом.

На вечорниці завітали голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб, староста Верхньовизницького старостинського округу Михайло Кушнір та спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров'я Марія Окс, які привітали всіх присутніх зі святом Стрітення Господнього та подякували за проведені вечорниці культпрацівникам та юним аматорам, які відчували себе на сцені справжніми артистами. Микола Васильович Дуб наголосив, що такі дійства об’єднують громаду у єдину родину, примножуючи народні традиції.

У підсумку всіх глядачів дійства щиро пригощали смачними традиційними закарпатськими фанками та пиріжками. Було весело і колоритно, цікаво і неординарно. А головне — це стане уже традицією.

 

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук