Вітання

З Днем Святого Миколая!

2
+2

2020 12 18 sviaty mykolaДорогі краяни! Шановна об’єднана громадо!

Щиро вітаємо Вас з Днем Святого Миколая – одним з найрадісніших християнських свят. Це світле і радісне свято першим приходить до нас, як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей, усіх тих, хто найбільше потребує любові та турботи. Наслідуючи прекрасний приклад Святого Миколая, добро й милосердя єднають нас у добрих справах заради щастя наших дітей, рідних і близьких нам людей, адже тільки разом ми можемо зробити рідний край успішним і процвітаючим. Цього року День Святого Миколая є особливим для всіх нас, адже уперше ми святкуємо його, як об’єднана територіальна громада – велика родина, до складу якої увійшли дванадцять населених пунктів: смт Кольчино, с.Кленовець, с.Жборівці, с.Клочки, с. Коноплівці, с. Верхня Визниця, с. Лісарня, с.Пузняківці, с.Крите, с. Тростяниця, с. Грабово, с.Герцівці.

На честь Святого Миколая у нас збудовано багато храмів та каплиць, його ім’ям названо наших синів і онуків, рідних і близьких чоловіків. І з цієї святкової нагоди від імені депутатів Кольчинської територіальної громади та від себе особисто щиро вітаю всіх дорослих і дітей, а особливо наших малюків, з Днем Святого Миколая!

Бажаю здійснення мрій, виконання заповітних бажань, щоб кожній дитині і кожному дорослому Святий Миколай приніс найбажаніший довгоочікуваний подарунок. Нехай чудо Святого Миколая не омине жодної домівки і наповнить особливою радістю Ваші серця, хай християнська віра і щира любов надихає Вас на добрі справи і милосердя, нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить душі радістю та молитвами до Святого Миколая! Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, нехай у Ваших домівках панує мир і спокій, добробут і злагода, хай Вас оточують турботою рідні і близькі люди, хороші і вірні друзі. Нехай Господь завжди оберігає Вас!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук