Інструменти доступності

Знаємо, пишаємось!

Нова сторінка і нове визнання

knyga 2018 mistseve samovraduvannaНаша рідна земля славна своїм цвітом, бо цвіте вона мудрими людьми, що присвятили своє життя людям і рідному краю. За давнім українським звичаєм, як подяка за допомогу і підтримку у різних життєвих ситуаціях, за турботу про добробут і розбудову Кольчинської громади, за реалізацію успішних громадських і культурних проектів, многая і благая літа не раз звучали на адресу Миколи Васильовича Дуба, голови Кольчинської селищної ради. А відтак, безумовно, для всіх краян стало приємною подією, що заслуги Миколи Васильовича Дуба, нашого очільника і односельчанина, вкотре визнано не тільки на теренах краю, а й на загальнодержавному рівні.

Нещодавно, 28 січня 2018 року, у рамках Загальнонаціонального проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці» Миколу Васильовича Дуба було урочисто нагороджено Подякою та пам'ятним нагрудним знаком, а також довідково-біографічним виданням «Місцеве самоврядування. Народні обранці», де вміщено інформацію про громадську діяльність нашого селищного голови та місцеве самоврядування Кольчинської селищної ради. І назва нашого селища знову пролуна на всю Україну! Заходи щодо нагородження відбулися у місті Києві у Кришталевій залі Готельного комплексу «Київ», де пройшла заключна частина Загальнонаціонального проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці». Загалом в урочистих заходах з цієї нагоди взяли участь близько 160 регіональних лідерів місцевого самоврядування з усіх куточків України.

Становлення нашої країни як незалежної держави значною мірою пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Саме тому так важливо для кожного з нас, щоб важка щоденна праця була гідно поцінована і винагороджена. Адже і власне видання акцентує на тому, що місцеве самоврядування в демократичному суспільстві відображає традиції народу, рівень розвитку суспільства й умови його існування, а також є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад. Довідково-біографічне видання «Місцеве самоврядування. Народні обранці» розповідає широкій громадськості про діяльність кращих представників місцевого самоврядування, зусиллями яких забезпечується розвиток територіальних громад, благополуччя їхніх жителів, процвітання сіл, селищ, міст, районів і регіонів України, а також популяризувати систему представницької влади на місцях.

Щиро вітаємо Миколу Васильовича з новою нагородою і визнанням! Бажаємо міцного здоров'я і життєвої наснаги, невичерпної енергії і натхнення у роботі, успішного здійснення всіх задумів і проектів, що увінчають шаною і повагою і його, і наш рідний край! З роси і води!

ФОТОАЛЬБОМ
© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук