Інструменти доступності

Знаємо, пишаємось!

Ім'я, що стало новою сторінкою історії сьогодення

2017 05 17 mykola dubНаша держава переживає бурхливі часи реформ, зміни напрямків, переконань і життєвих орієнтирів. Це час, коли люди самі творять історію своєї країни. А це означає, що поряд з нами є ті, хто наполегливою працею і активною громадянською позицією пишуть історію сьогодення, ті, чиї імена говоритимуть з майбутніми поколіннями зі сторінок книжок.

Сьогодні ми хочемо назвати ім'я нашого односельчанина, яке стало новою сторінкою історії сьогодення: Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, громадський діяч і меценат, чиї справи було гідно вшановано шляхом публікації на сторінках книги "Українці великий європейський народ". Його діяльність, погляди і життєві принципи є достойним прикладом для наслідування. Книга "Українці великий європейський народ" вийшла друком завдяки зусиллям Української конфедерації журналістів з нагоди 10-ї річниці Всеукраїнської програми "Україна. Європа. Світ. Золотий фонд нації". Пріоритетом у роботі для журналістів було, перш за все, створення нарисів про життя знакових особистостей наукового, економічного, громадського та культурного життя України, що є відліком нової ери в розвитку української нації.

Ім'я Кольчинського селищного голови Миколи Васильовича Дуба на сторінках шанованих видань з'являється не вперше, зокрема, статті про його діяльність уже публікувалася в Книзі Пошани "Україна й українці – цвіт нації, гордість країни". Але якщо до цього альманаху потрапили десяток сільських і селищних голів Закарпаття, то до книги "Українці великий європейський народ" увійшло всього троє українців. Усі ми пишаємося тим, що до трійки найкращих голів України (!) увійшов Микола Васильович Дуб, наш селищний голова.

Ми щиро вітаємо Миколу Васильовича з такою визначною подією і бажаємо невичерпної життєвої енергії на нові здобутки і звершення! Нехай Ваша праця завжди буде гідно поцінована і сучасниками, і майбутніми поколіннями! Хай на Вашій життєвій дорозі вірними супутниками будуть міцне здоров'я, улюблена діяльність, успіх, пошана і щаслива доля!

ФОТОАЛЬБОМ
© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук