Інструменти доступності

Знаємо, пишаємось!

На Кубкові Європи з хортингу «Галицькі леви» є наші переможці!

2017 04 10 zmahanna z khornyngu7-9 квітня пройшов Кубок Європи з хортингу «Галицькі леви». В турнірі змагалися учасники із ближнього та дальнього зарубіжжя, а також з різних областей України. Вже за традицією феєрично виступили на змаганнях представники з Мукачівщини БКХ «Фанат», здобувши в складі всього з шести учасників аж 11 нагород різного ґатунку, 8 серед яких є золотими. А саме відзначились капітан команди, багатократний чемпіон України, чемпіон Європи та двократний чемпіон світу з хортингу, Няговський Ігор, який виступав у двох вагових категоріях, ставши переможцем в обох категоріях.

Мандзюк Михайло, ставши першим у ваговій категорії до 98 кг перейшов в абсолютну вагову категорію, де у фіналі зійшовся із 114 кілограмовим представником Чечні. В запеклій боротьбі за кожен бал зміг погасити всі спроби атакувати суперника, заставив його здатись на четвертій хвилині.

У ваговій категорії 60-65 кг трохи не вистачило Медведенко Михайлу, який пройшовши представників Словаччини та Польщі, у фіналі в безкомпромісному двобої уступив київському спортсмену посівши друге місце. На наступний день, через травму, вдалося принести бронзову нагороду.

Наймолодшим учасником команди був Кугал Анатолій (вікова група 14-15 років). У ваговій 55-60 кг , як завжди, домінувавши над суперниками в стійці з легкістю дійшов до фіналу, де сильно перевершував супротивника в ударній техніці, змушував того рятуватись в боротьбі. Декількох хвилин не вистачило йому, щоб закінчити бій нокаутом. Програвши по балам він привіз додому срібну нагороду.

Без інтриги обійшлось у інших двох спортсменів, які здолали всіх своїх візаві. Шкрюба Юрій та Буркало Євген здобули золоті нагороди у своїх вагових категоріях.

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук