З Ювілеєм, Ольго Василівно!

2
-3
5

2017 02 26 z iuvileem26 лютого святкує ювілей, квітуче 45-ліття, чудова людина, прекрасна жінка, досвідчена колега, голова Пузняковецької сільської ради

Ольга Василівна ХОХОЛ

Щиро вітаємо Вас, шановна Ольго Василівно, і бажаємо міцного здоров'я та життєвих сил, оптимізму і невичерпної наснаги у праці, добробуту і процвітання! Вітаючи Вас з прекрасним ювілеєм, хочемо сказати, що за всі роки нашої співпраці Ви стали нашим надійним другом і мудрим порадником, проявили себе як досвідчений керівник і толерантна людина. Ваші здобутки і перемоги, добрі справи і вчинки нехай повертаються з Божої ласки до Вас сторицею.

Нехай Вас завжди підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, нехай обходять будь-які негаразди, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Нехай цей прекрасний вік подарує Вам море незабутніх і яскравих подій, добрих емоцій і радісних миттєвостей, де удача і везіння стане сприятливою хвилею. Бажаємо не втрачати бадьорості душі і тіла, дбайливо зберігати своє щастя і любов, успішно досягати всіх поставлених цілей! Нехай у Вашій родині квітує тепло та затишок, а Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту рідних і близьких Вам людей!

Вас з нагоди ювілею
Ми віншуєм, як лілею,
І здоров’я Вам міцного
Ще й всіляких благ до нього.
Зичимо, аби й надалі
Разом з нами працювали,
І здобутків Вам рясних
Та достатку повен міх.
Хоч, як ріка, біжать роки,
То в сорок п’ять найкращі Ви,
Тому нехай іще до ста
В Вас квітне молодість й краса!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук