Інструменти доступності

Відзначення

З Днем Конституції України!

2024 06 28

Шановна громадо!

Щиро вітаю Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Двадцять вісім років тому, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, Верховна Рада прийняла Основний Закон України.

Конституція – це головний оберіг демократії та гарант соборності України.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Відзначення Дня Конституції України останні 11 років – найбільш актуальне. Це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші воїни захищають суверенітет, територіальну цілісність, саме її існування від рашистської нечисті.

Дякую нашим Героям-захисникам, які на передовій стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Наш святий обов’язок – відстояти державу та Конституцію. Відстояти на фронті та в тилу.

Українське добро Переможе московське зло.

Бажаю всім здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, взаєморозуміння та успіхів у всіх добрих справах і починаннях.

Хай мир запанує в Україні! Віру, що ми переможемо і збережемо територіальну цілісність нашої державності.

Слава Україні!

З повагою,
голова Кольчинської селищної ради
Микола Дуб

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук