Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

У Кольчинській громаді відбувся фестиваль «Перший крок до зірок»

 2024 06 26

Талант і творчість … неповторна сила.
Що світ веде в прекрасну далину
О, Божий дар, ім’я тобі – ДИТИНА!
Тобі даруєм шану і хвалу!

Найкращий помічник у вихованні дитини – мистецтво. Це живе невичерпне джерело натхнення, яке дозволяє відкрити для дитини двері у світ краси, любові і добра. Завдяки музиці, пісні, танцю, поезії...

Юні таланти Кольчинської громади радували своєю творчістю гостей фестивалю художньої самодіяльності серед дітей дошкільного віку «Перший крок до зірок», який проходив 25 червня в приміщенні клубу с.Кленовець, в якому взяли участь 42 вихованці із Верхньовизницького ЗДО, Кольчинського ЗДО №1, Пузняківського ЗДО, Кленовецького ЗДО, Критенської початкової школи.

Також, до найменших зірочок на свято завітали Микола Дуб, голова селищної ради, Михайло Кушнір, староста Верхньовизницького старостинського округу, Ольга Хохол, староста Пузняковецького старостинського округу, Віталія Зварич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту, Надія Рагель, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, Марія Окс, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, керівники закладів освіти та культури громади, священнослужителі церковних громад, батьки, гості.

Основна мета заходу – виявлення талановитих і обдарованих дітей, пропаганда української пісні та збереження народних традицій. Під час виступів юні таланти через пісню, художнє слово, танок передавали присутнім чарівний світ духовності, краси – світ дитинства. Святкова програма була надзвичайно багата та насичена різними номерами. Були тут і талановиті декламатори, і артистичні виконавці, і неперевершені танцюристи. Захід розпочався з урочистого виконання Державного Гімну України, після чого учасники заходу вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять всіх, хто віддав своє життя через вторгнення російської федерації в Україну!

З вітальним словом до всіх присутніх звернулися Микола Васильович Дуб, селищний голова, Віталія Зварич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради, протоієрей Шелестівської греко-католицької парафії Святих Верховних Апостолів Петра і Павла – о.Віктор Бровдій, душпастир римо-католицької парафії св.Петра і Павла Фрідєшово-Кольчино – Олександр Гурський, які зазначили про важливість проведення таких заходів для дітей, розвиток їх творчості, культури та духовності, безперечно подякували нашим Збройним Силам України, нашим захисникам і захисницям, завдяки яким ми з вами можемо влаштовувати свята, концерти, фестивалі, які мають надзвичайно важливе значення для наших дітей. Адже діти – цвіт Землі, майбутнє нашої країни, найдорожчий скарб, безмежна любов і щастя. Священослужителі церковних парафій громади спільною молитвою з усіма присутніми помолилися за щасливе т а мирне майбутнє наших дітей та України.

Під час виступів дошкільнята подарували глядачам справжній феєрверк радості й незабутніх почуттів. Вразили майстерність виконання, яскраві костюми, музичний супровід. Усі дітки співали щиро та натхненно, проявили неабиякі акторські здібності. Діти співали й танцювали, декламували вірші й прозові мініатюри. Рівень майстерності виконавців засвідчив організовану й систематичну роботу музичних керівників і всього педагогічного колективу дитсадків. Саме з підготовки до цього конкурсу починає формуватися в дошкільнят усвідомлення власного успіху і співпереживання. Увазі глядачів свята було представлено 14 номерів від 5 закладів дошкільної освіти.

Маленькі артисти в нагороду за свої старання отримали бурхливі оплески. Всі учасники свята отримали подяки Кольчинської селищної ради та солодкі подарунки.

Щиро дякуємо всім, хто до долучився до підготовки та проведення заходу, якісну та творчу підготовку до фестивалю. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі заходи та розвивати наших дітей - майбутнє нашої країни! Миру, добра, перемоги та щасливого дитинства! Слава Україні! Героям Слава!

ФОТОАЛЬБОМ

© 2016-2024 Кольчинська селищна рада

Пошук